comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona'dan Coutinho transferi için flaş açıklama!

11 Ekim 2017, Çarşamba 20:28
Barcelona'dan Coutinho transferi için flaş açıklama!

Barcelona CEO'su Oscar Grau, Philippe Coutinho transferiyle ilgili flaş bir açıklama yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona transfer hedefleri arasında ilk sırada yer alan Philippe Coutinho'dan vazgeçmiyor. Yaz transfer sezonunda Coutinho'yu renklerine bağlamak için uzun uğraşlar veren Barcelona, Liverpool'un 200 milyon euroluk talebi sonrasında geri adım atmıştı.

Barcelona bu sezon La Liga'ya yaptığı müthiş başlangıç sonrası bu transferde daha da ısrarcı oldu. Bu sezona 7'de 7 yaparak başlayan Katalan ekibi, şampiyonluğu kaptırmak istemiyor. Bu doğrultuda işini şansa bırakmak istemeyen Barça yöneticileri, yaz transfer döneminde gerçekleştiremedikleri Coutinho transferini, Ocak'ta bitirmek istiyor.


Barcelona Coutinho'yu transfer edecek mi?


Transfer iddiaları hakkında açıklama yapan Barcelona CEO'su Oscar Grau, "Transfer yapabilecek finansal güce sahibiz" dedi. 
Bu sezon yaklaşık 900 milyon euroluk bir gelir elde etmeyi beklediklerini açıklayan Grau, "Bu konuda bizimle yarışabilecek bir takım bulunmuyor amacımız güçlü bir kadro kurmak ve rekabeti arttırmak bu doğrultuda transfer yapabilmek için hazırız" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.