comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona'dan Arda Turan için resmi açıklama

17 Ekim 2018, Çarşamba 12:01
Barcelona'dan Arda Turan için resmi açıklama

Barcelona Basın Sözcüsü Josep Vives, Arda Turan ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona Basın Sözcüsü Josep Vives, Arda Turan'ın şarkıcı berkay Şahin ile kavga etmesi hakkında açıklamalarda bulundu. Arda Turan için açılan davada 12,5 yıl hapis istenmesiyle ilgili şu ana kadar kendilerine bir bilgilendirme yapılmadığını belirten Josep Vives, "Arda hakkında bu tür haberleri duymaktan hoşlanmıyoruz" dedi. 

"ARDA TURAN BİZİM DOSTÇA İLİŞKİLERİMİZİN OLDUĞU BİRİ"
İspanyol basınına açıklamalarda bulunan Josep Vives, Arda Turan ile dostça bir ilişkileri olduğunu belirterek, "Onunla ilgili bu tür haberler duymaktan hoşlanmıyoruz. Bu konu hakkında daha fazla yorum yapmak da istemiyorum" dedi. 

Arda için Türkiye'de 12,5 yıl hapis istemiyle dava açıldığına dair gelen soruya da yanıt veren Vives, "Konuyla ilgili bize şu ana kadar bilgilendirme yapılmadı" dedi.
 

Arda Turan'ın mahkemesi ne zaman yapılacak?


Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarihin belli olduğunu ifade ederek sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı:

"Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu. 30 Ocak 2019 günü Turan, barda taciz, Berkay Şahin'e saldırı ve silahla hastaneyi basma iddialarına mahkemede yanıt verecek."

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)