comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona'dan Antoine Griezmann için 100 milyon Euro!

26 Mart 2018, Pazartesi 12:45

Barcelona, Antoine Griezmann için 100 milyon Euro'luk bir teklifle Atletico Madrid'in kapısını çalacak.

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona, gelecek sezonun transfer planlamasını erkenden uygulamaya başlarken Katalan devinin listesinde Antoine Griezmann'ın olduğu öne sürüldü.

İspanyol gazetesi Sport'un haberine göre, Barcelona yetkilileri, Atletico Madrid temsilcileriyle Antoine Griezmann için bir görüşme gerçekleştirecek. Barcelona, Griezmann'ın imzasını mümkün olan en kısa sürede tamamlamak ve transfer döneminin haziran başında açılmasının ardından oyuncuyu Camp Nou'ya çıkarmayı planlıyor.
 

Griezmann, Barcelona'ya transfer olacak mı?


Griezmann, daha önce yaptığı açıklamada 14 Haziran'da Rusya'da başlayacak olan Dünya Kupası'ndan önce transfer konusunda soru işareti yapamak istemediğini söylemişti. Fransız yıldız oyuncunun Barcelona için çok istekli olduğu ve yüksek bir maaş beklentisi içinde olmasa da bol bonuslu bir sözleşmeye imza atmak istediği belirtildi.
Griezmann, Atletico Madrid'den  ayda 193 bin Sterlin kazanıyor. Griezmann'ın Barcelona'da daha düşük bir ücret alacağı ve sözleşmenin performansa dayalı bonus rakamlarından oluşacağı öne sürüldü.

La Liga ile ilgili haberlere La Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.