comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona'da Valverde'den Arda Turan sorusuna yanıt

04 Aralık 2017, Pazartesi 22:28
Barcelona'da Valverde'den Arda Turan sorusuna yanıt

Barcelona - Sporting Lizbon maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyen Valverde, menajer Ahmet Bulut'un ayrılacağını açıklayacağı Arda Turan için yorumda bulundu.

FutbolArena - Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde, kadroya almadığı Arda Turan ile ilgili "Oynaması onun çalışmasına ve benim yorumuma bağlı." dedi.
 

Arda Turan Barcelona'dan ayrılacak mı?


UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın oynanacak Barcelona - Sporting Lizbon maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyen Valverde, ocak ayındaki ara transfer döneminde takımdan ayrılması gündemde olan Arda Turan ile ilgili yöneltilen bir soruya da cevap verdi.

"ARDA TURAN TAKIMIN BİR FUTBOLCUSU"
Sezon başından bu yana İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) ilk haftası hariç hiçbir maçta kadroya almadığı Arda Turan'ın "takımın bir futbolcusu" olduğunu söyleyen İspanyol teknik adam, milli oyuncunun takım arkadaşlarıyla aynı fırsata sahip olduğunu savundu.

"SAKATLIK OLURSA TRANSFER YAPARIZ"

Valverde ayrıca, Arda Turan ve Javier Mascherano'nun Barcelona'dan ayrılması halinde ara transferde futbolcu alınıp alınmayacağıyla ilgili bir soruya direkt cevap vermekten kaçınarak, sadece sakatlık olması durumunda transferin gündeme gelebileceğini dile getirdi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)