comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona'da Pique'den Lionel Messi ve Neymar açıklaması

24 Ağustos 2017, Perşembe 18:29
Barcelona'da Pique'den Lionel Messi ve Neymar açıklaması

Barcelona'nın başarılı savunma oyuncusu Gerard Pique, Lionel Messi ve takımın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Barcelona'nın İspanyol savunma oyuncusu Pique, takımın yıldız ismi Arjantin Lionel Messi'nin takımdaki geleceği ve Neymar JR'ın PSG takımına transferini yorumladı.


Barcelona'da Lionel Messi takımda kalacak mı?


Barcelona'da savunmanın önemli isimlerinden Gerard Pique, takımdaki geleceği henüz netlik kazanmayan süperstar Lioel Messi'nin geleceği hakkında konuştu. Lionel Messi'nin takımda kalıp kalmaması hakkında konuşan Pique, Messi'nin kendileri için önemli bir oyuncu olduğunu vurgularken, takımda kalması yönünde dilekte bulundu. İspanya'nın Marca Gazetesi'ne konuşan Pique şu ifadeleri kullandı;

''UMARIM EN KISA SÜREDE ORTA YOLU BULACAKLAR''
"Messi ya da bir başka oyuncu istediği zaman yeni bir sözleşme imzalama hakkına sahiptir. Umarım mümkün olan en kısa sürede orta yolu bulacaklar."

Sezona iyi başlayamadıklarını itiraf eden İspanyol savunma oyuncusu Pique, kalite eksikliği eleştirilerine cevap verdi;

''REAL MADRİD İYİ DURUMDA''

"Takım kadromuzun seviyesinin düşük olduğunu sanmıyorum. Ancak Real Madrid iyi şeyler yapıyor, iyi durumdalar. La Liga ve Şampiyonlar Ligi'ni onlar kazandı."

''TARAFTARIN ÖFKELENMESİNİ ANLAYABİLİYORUM''

Brezilyalı yıldız Neymar JR'ın PSG takımına transfer olmasını normal karşılanması gerektiğini aktaran Pique "Neymar benim 5 yıllık takım arkadaşım ve harika bir dostumdur. Neymar'ın gidişinin taraftarları öfkelendirmesini anlayabiliyorum" ifadelerini kullandı.


FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.