comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona, Cengiz Ünder için scout gönderiyor

04 Kasım 2018, Pazar 16:40
Barcelona, Cengiz Ünder için scout gönderiyor

İspanyol devi Barcelona, Roma'da forma giyen Cengiz Ünder için scout görevlendirdi.

FutbolArena Dış Haberler - Geçen sezonki performansıyla Roma'nın as oyuncusu konumuna gelen Cengiz Ünder, bu sezon da çıkışını sürdürüyor. Dünya devleri Cengiz Ünder'in peşinde. Barcelona İtalyan scoutunu Cengiz için görevlendirdi.


Barcelona Cengiz Ünder'i transfer edecek mi?


Daily Mirror ve Corriere dello Sport'un haberlerine göre geçtiğimiz günlerde Tottenham, Roma'nın Türk yıldızı Cengiz Ünder'e ilk resmi teklifini yapmıştı. 

Tottenham'ın 59 milyon euroluk teklifi Roma yönetimi tarafından reddedilmiş. Roma Sportif Direktörü Monchi, "Cengiz'i satmayı düşünmüyoruz" açıklaması yapmıştı. 
Buna karşın Cengiz'in talipleri hız kesmiş değil. El Mundo Deportivo'nun haberine göre Barcelona, 72 yaşındaki tecrübeli scoutu Ariedo Braida'yı, Cengiz Ünder'in peşine taktı. 

Uzun süre Milan'da Sportif Direktörlük yapan İtalyan futbol adamı Ariedo Braida, Cengiz Ünder'in transferinde önemli rol oynayacak. 

Ariedo Braida'nın son olarak Roma'nın Fiorentina ile oynadığı maçta Cengiz Ünder'i izlediği yazıldı. Cengiz Ünder bu maçta 74 dakika oyunda kalmıştı. 

İngiliz basınında Cengiz'i Arsenal, Tottenham, Manchester City gibi takımların istediği yazılıyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)