comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan'ın transferinde flaş gelişme! Yeni takımı Chicago'mu?

05 Ocak 2018, Cuma 20:48
Arda Turan'ın transferinde flaş gelişme! Yeni takımı Chicago'mu?

Barcelona'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan'ın ABD Major Ligi takımlarından Chicago Fire takımına transfer olacağı öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Arda Turan'ın transferinde sürpriz gelişme! Beşiktaş'tan sonra Başakşehir'e geleceği iddia edilen milli futbolcu için İngiliz basınında flaş bir iddia gündeme geldi. Barcelona'da ligin ikinci yarısında da kadro düşünülmeyen Arda Turan için Katalan yönetiminin ABD Major Ligi takımlarından Chicago Fire ile görüştüğü öne sürüldü. 


Arda Turan hangi takıma transfer olacak?


Barcelona'da bu sezon forma şansı bulamayan ve Katalan ekibinin Ocak ayı transfer döneminde kadrosundan göndermeyi planladığı futbolculardan biri olan Arda Turan'ın transferi için ABD Major Ligi takımlarından Chicago Fire ile görüşüldüğü öne sürüldü. İngiliz basınında Daily Mail'in iddiasına göre, Barcelona yönetimi Chicago Fire ile Arda Turan'ın transferi için görüşmelere başladı. Chicago kulübünün de Arda Turan'ın transferine sıcak baktığı kaydedildi. 

BAŞAKŞEHİR'DE ABDULLAH AVCI'DAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI
Arda Turan 1 haftadır gündemde. Benim 2003 senesinden beri beraber, ailenin büyük oğlu gibi diyeyim. Beraber büyüdüğümüz, birbirimize katkı sağladığımız önemli futbolcularından birisi. Türk futbolunda burada başlayıp, Atletico Madrid'de zirve yapıp Barcelona'da devam eden bir futbolcu. Yılbaşından önce arayıp yeni yılımı kutladı. Devamlı iletişim halindeyiz. Geçen hafta itibariyle böyle bir şey yoktu. Ancak böyle bir şey olursa Arda ve Başakşehir'le ilgilisi ortak karar neyse, menfaat neyse konuşuruz. Şu anda böyle bir şey yok. Arda Atletico Madrid ve Barcelona'ya giderken de hep beraber fikir alışverişi yapmıştır. Böyle bir durum olursa oturur konuşuruz. 

İspanya La Liga Haberleri FutbolArena'da


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"