Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken bir noktaya değindi.

"/> Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken bir noktaya değindi.

">

Barcelona Barcelona

Arda Turan'dan sosyal medyada ses getiren paylaşım: "Nefes aldığımız her dakika..."

12 Aralık 2017, Salı 13:47
Arda Turan'dan sosyal medyada ses getiren paylaşım:

Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken bir noktaya değindi.

 

FutbolArena - Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Barcelona'da bu sezon forma giyen milli futbolcu, üzerinde kendisinin milli takım forması olan bir çocuğun görüntüsünü paylaştı ve şu yorumu yaptı:
 

Arda Turan'ın instagram paylaşımları


İnsan yaptıklarıyla yapamadıklarının, günahlarıyla sevaplarının, hatalarıyla doğrularının...Ve daha bir çok şeyin toplamı aslında. Hepimiz istiyoruz; nefes aldığımız her saniye doğruları yapalım, hep zirvede olalım. Ama hayat bazen insanın istediği gibi gitmiyor. Onun da bir sebebi var; hayat sana bazı şeyleri öğretmek istiyor. Bu yüzden nefes aldığımız her dakika öğreniyoruz. Ben de öğreniyorum. Yıllar sonra biri gelip "Bu hayatta yapabildiğin en iyi şey neydi?" diye sorsa, düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm. Bir çocuğun hayatına dokunabilmek, seni hiç tanımamış olmasına rağmen seni sevebilmesi, sırtına ismini yazdırabilmesi. Geri kalanı mı? O da zaten günahlarımızla, sevaplarımızla hayatın kendisi. Hayatımın kendisi; herkes gibi...
 

Arda Turan Barcelona'dan ayrılacak mı?


Barcelona'da teknik direktörü Valverde geçtiğimiz günlerde Arda Turan hakkında açıklama yapmıştı. Ocak ayındaki ara transfer döneminde takımdan ayrılması gündemde olan Arda Turan ile ilgili yöneltilen bir soruya da cevap verdi.

"ARDA TURAN TAKIMIN BİR FUTBOLCUSU"

Sezon başından bu yana İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) ilk haftası hariç hiçbir maçta kadroya almadığı Arda Turan'ın "takımın bir futbolcusu" olduğunu söyleyen İspanyol teknik adam, milli oyuncunun takım arkadaşlarıyla aynı fırsata sahip olduğunu savundu.

"SAKATLIK OLURSA TRANSFER YAPARIZ"

Valverde ayrıca, Arda Turan ve Javier Mascherano'nun Barcelona'dan ayrılması halinde ara transferde futbolcu alınıp alınmayacağıyla ilgili bir soruya direkt cevap vermekten kaçınarak, sadece sakatlık olması durumunda transferin gündeme gelebileceğini dile getirdi.


Barcelona ile ilgili son dakika gelişmelerine Barcelona Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"