comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan'dan Elif Güngör iddialarına yanıt

05 Ocak 2018, Cuma 17:07
Arda Turan'dan Elif Güngör iddialarına yanıt

Arda Turan ile ilgili bugün çıkan haberlerde bir çarpkınlık iddiası daha ortaya atılmıştı. Milli futbolcu bu iddialarla ilgili sert bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan için Fitness hocası Elif Güngör'e instagramdan bazı mesajlar atıldığına yönelik iddialar ortaya çıkmıştı.

Elif Güngör adlı fitness eğitmenine Instagram'dan direkt mesajlar atan Arda Turan'ın yine çapkınlık yaptığı iddia edilmişti.. Elif Güngör Arda Turan'ın yazdıklarını deşifre ederek 'direkt mesajlara bakasım gelmiyor' diye konuştuğu yazılmılmıştı.


Arda Turan'ın Elif Güngör ile ilgili yaptığı paylaşım


Milli futbolcu bu iddialarla ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Arda Turan çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.
"AİLEMİN ÜZÜLMESİNE MÜSAADE EDEMEM"

Arda Turan, "Manşetlere taşınan mesajlaşma haberinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. Ülkenin en önemli basın kuruluşlarının bu basit "photoshop" oyununu manşetlerine taşıması çok şaşırtıcı. Yıllardır böyle haberlerde adımın kullanılmasını artık önemsemiyorum ancak kız arkadaşım ve ailemin bu tip haberlere üzülmesine müsaade etmemi kimse beklemesin" diye açıklamada bulundu.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

SON 24 SAAATTE NELER OLDU?


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"