comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan ile Aslıhan Doğan yeniden barıştı! İtalya'da tatil

11 Kasım 2017, Cumartesi 13:11
Arda Turan ile Aslıhan Doğan yeniden barıştı! İtalya'da tatil

Arda Turan Aslıhan Doğan çifti barıştı mı? Geçtiğimiz aylarda ayrıldıklarını açıklayan Arda Turan ile Aslıhan Doğan yeniden barıştı ve tatile çıktı.

FutbolArena - Arda Turan Aslıhan Doğan ilişkisinde yeni gelişme! Barcelona'da forma giyen Arda Turan ile sevgilisi Aslıhan Doğan yeniden barıştı. Arda Turan ile Aslıhan Doğan bir kez daha barışarak ilişkilerine yeni bir şans verme kararı aldı ve İtalya'da tatile çıktı.
 

Arda Turan Aslıhan Doğan ilişkisinde son durum


Milli futbolcu Arda Turan uzun süredir aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile bir kez daha bir araya geldi. Yıldız futbolcunun, yaşadıkları sorunlar nedeniyle daha önce 3 kez ayrıldığı Aslıhan Doğan ile yeniden barıştığı öğrenildi. Magazin basınında geçtiğimiz günlerde Arda Turan'ın Aslıhan Doğan'ın evinin kapısında saatlerce beklediği iddia edilmişti. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre; ikili yeniden barıştı ve İtalya'nınFloransa şehrinde tatile çıktı. Milli maçlar için verilen arada Floransa'da aşk tazeleyen çiftin bir kez daha kendilerine şans verdiği belirtildi.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan son ayrılıklarından önce Yunanistan'da bir tatil yapmış ve objektiflere böyle yakalanmışlardı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)