comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan, Aslıhan Doğan'dan ayrıldığını açıkladı

25 Eylül 2017, Pazartesi 00:20
Arda Turan, Aslıhan Doğan'dan ayrıldığını açıkladı

Barcelonalı milli futbolcu Arda Turan, bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Aslıhan Doğan ile ayrıldıklarını duyurdu.

FutbolArena - Barcelona'da forma giyen milli takım kaptanımız Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan ile ilişkililerini bitirdiklerini açıkladı.
 

Arda Turan, Aslıhan Doğan ilişkisini bitirdi - Arda Turan'ın sevgilisi


Sosyal medya platformu Instagram'ın hikaye bölümünden bir açıklama yayınlayan Arda Turan, "Aslıhan Doğan ile ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum. Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür edrim" ifadelerini kullandı.


 

Aslıhan Doğan, Arda Turan ile ilk ayrılığından sonra neler demişti?


Aslıhan Doğan, Mart ayında Marie Claire dergisine Arda Turan ve ilk ayrılıkları hakkında şu açıklamalarda bulunmuştu:
"Magazin basınında yer alan ayrılık nedeniyle ilgili söylediğim 'Ev ortamı bana uymadı' başlığını biraz daha açmam gerekecek. Fakat ayrıntıya girmek yersiz olur. Belki o gün, onu bile dememeliydim çünkü çok farklı yerlere çekildi. İşin özü, son zamanlarda ilişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördüğümüz noktada da birlikteliğimize son verdik. Bu kadar"

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"