comScore

Barcelona Barcelona

Barcelona, Messi hakkında konuşan yöneticiyi kovdu

13 Ocak 2017, Cuma 21:55
Barcelona, Messi hakkında konuşan yöneticiyi kovdu

Barcelona'da Messi hakkında yaptığı açıklamadan dolayı İspanya Futbol Federasyonu ile ilişkilerden sorumlu yöneticinin görevine son verildi

FutbolArena - Barcelona, İspanya Futbol Federasyonu ile ilişkilerden sorumlu yöneticisi Pere Gratacos'un Messi hakkında söylediği sözler yüzünden görevine son verildiğini duyurdu. 
 

Barcelona'da Messi depremi


Barcelona kulübünden yapılan yazılı açıklamada, "RFEF'in binasında yapılan İspanya Kral Kupası çeyrek final kura çekimi sonrasında Gratacos'un bir televizyon kanalına demeç vermesi nedeniyle görevinden alındığı bildirildi. 

AA'nın haberine göre; Kral Kupası çeyrek final kura çekiminin ardından bir televizyon kanalına açıklama yapan yönetici Gratacos, Lionel Messi hakkındaki bir soruya "Messi, takımın en önemli futbolcusu ama sadece o yok. Tüm takım önemli. Neymar, Iniesta, Suarez veya Pique olmasa Messi bu kadar büyük olmazdı." cevabını vermişti.
Öte yandan Messi'nin Barcelona ile 30 Haziran 2018'de dolacak sözleşmesinin uzatılması için taraflar arasında görüşmeler devam ediyor. Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, bu konuyla ilgili, "Messi'nin sözleşmesini yenilerken çok rahat olmak gerekir. Müzakerelerin ritmini o ve kulüp belirleyecek." ifadesini kullandı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)