comScore

Bandırmaspor'da İsmail Ertekin istifa etti

31 Ekim 2016, Pazartesi 15:18
Bandırmaspor'da İsmail Ertekin istifa etti

TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor'da İsmail Ertekin dönemi sona erdi. İsmail Ertekin ligde alınan 4-1'lik Eskişehirspor yenilgisi sonrasında istifa ettiğini açıkladı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig'de 5 puanla 15.sırada yer alan Bandırmaspor'da Teknik Direktör İsmail Ertekin istifa ettiğini açıkladı. Eskişehirspor karşısında ağır bir yenilgi alan Balıkesirspor'da İsmail Ertekin yaptığı basın toplantısında başarısızlığı kabul ettiğini ve istifa ettiğini açıkladı.
 
Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş ve yöneticilerinde katıldığı basın toplantısında istifa kararını açıklayan İsmail Ertekin, ''Kulüpte 9 aydır görev yapıyorum. Şu an ne yazık ki başarısız tablo var. Başarısızlığı kabul edip ona göre hareket etmemiz lazım. Takımın bana olan inancını kaybettiğini düşünüyorum. Takımın mücadele gücü düştü. Taraftar da istifamı istedi. Ben de istifamı yönetime ilettim. Bu kararı alırken çok düşündüm. Bu tablo ile Giresunspor maçına gidersek yine puan kayıpları olabilir. Kötü gidişi durduramadığımız için gidiyorum. Bandırmaspor'un çıkarları ön planda. Bu tabloyu Giresunspor maçında çevirebilir, diye düşünüyorum. Bu takım ligi doğru yerde bitirir." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.