comScore

Bandırmaspor Transfer Haberleri: Celal Aras ile yollar ayrıldı

21 Haziran 2016, Salı 20:25
Bandırmaspor Transfer Haberleri: Celal Aras ile yollar ayrıldı

Bandırmaspor, futbolcusu Celal Aras ile yollarını ayırdı.

PTT 1. Lig'in yeni takımı Bandırmaspor'da iç transfer görüşmeleri devam ediyor. Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, iç transfer görüşmeleri kapsamında defans oyuncusu Celal Aras ile bir araya geldi. Görüşme sonrasında açıklama yapan Celal Aras “5 yıldır formasını giymekten gurur duyduğum Bandırmaspor ile olan sözleşmemi sonlandırmış bulunmaktayım. Öncelikle 5 yıl boyunca benim üzerimde hakkı olan, abilerim, takım arkadaşlarım, cefakar Bandırmaspor taraftarı ve bu sure zarfından üzerimde emeği olan herkes hakkini helal etsin, ben herkese hakkımı helal ediyorum” dedi. 


Bandırmaspor, Celal Aras'ı neden gönderdi?


Futbol da bu tur ayrılıkların olabileceğinin altını çizen Aras “5 yıl boyunca birçok haksızlığa maruz kalmama rağmen, camiamızın zarar görmemesi için birçok fedakârlıklarda bulundum. Hakkettiğimiz değeri göremediğimiz zamanlar da oldu ancak, bu sure zarfında, cefakâr taraftarımız her zaman yanımda oldu, benim sizlerden tek isteğim, bundan sonrada dualarınızı ve güzel dileklerinizi benden esirgememeniz. Tekrar görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Başkan Erhan Elmastaş, “İç transfer görüşmeleri kapsamında defans oyuncusu Celal Aras ile bir görüşmemiz oldu. Yapılan görüşme sonrasında sözleşmelerin karşılıklı fesh edilmesine karar verildi. Celal Aras'a bu güne kadar vermiş oldukları katkılarından dolayı kulübümüz adına teşekkür ederim ”dedi.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.