comScore

Bandırmaspor Bandırmaspor

Bandırmaspor gelirini polis teşkilatına bağışlıyor

15 Aralık 2016, Perşembe 22:08
Bandırmaspor gelirini polis teşkilatına bağışlıyor

Bandırmaspor basın sözcüsü Bilgen Süngü, Sivasspor maçının gelirlerini polis teşkilatına bağışlayacaklarını açıkladı.

FutbolArena - TFF 1.Lig'in 15.hafta karşılaşmasında sahasında Sivasspor'u ağırlayacak olan Bandırmaspor alkışlanacak bir karar aldı. Bandırmaspor basın sözcüsü Bilgen Süngü, Sivasspor karşılaşmasının gelirlerini polis teşkilatına bağışlama kararı aldıklarını açıkladı.

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Bilgen Süngü yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
"Spor tüm dünya insanlarını bir araya getiriyor. İstanbul'da bir futbol müsabakasının ardından güvenlik güçlerine yapılan terör saldırısını kınıyorum. Önümüzde Sivasspor maçı var, takım ona hazırlanıyor. Mevzu vatansa biz birlikteyiz sloganıyla Sivasspor maçına çıkacağız. Sivasspor maç biletleri 10 lira, maçın tüm hasılatını polis teşkilatına bağışlayacağız. Ayrıca Malatya'da taraftarlarımıza yapılan taşlı saldırıyı kınıyoruz. Malatyaspor yönetim ve başkanına da ilgileri için teşekkür ediyoruz."

GALİBİYET İÇİN ÇIKACAĞIZ

Karşılaşmaya 3 puan için çıkacaklarını belirten Bandırmaspor'un teknik direktörü Feyyaz uçar "Öncelikle terör saldırısında hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diliyorum. Bu terör belasından el ele vererek kurtulacağız. Önemli bir deplasman galibiyeti aldık. Genel olarak yapmaya çalıştıklarımız ortada. Mücadele etmeye çalışıyoruz. Pozisyon yakalamaya çalışıyoruz. Aynı şekilde devam edeceğiz. Zor bir maç olacak. Ancak içinde bulunduğumuz durum itibarıyla rakibin kim olduğuna, nasıl olduğuna bakacak halimiz yok. Bizim puana ihtiyacımız var. Bu maça galibiyet için çıkacağız." diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!