comScore

Bandırma'da, İstanbulspor maçı nedeniyle okullar ve devlet daireleri tatil edildi - 2. Lig Haberleri

13 Mayıs 2016, Cuma 13:19
Bandırma'da, İstanbulspor maçı nedeniyle okullar ve devlet daireleri tatil edildi - 2. Lig Haberleri

PTT 1. Lig'e yükselme maçında Bandırmaspor ile İstanbulspor play-off yarı final ilk müsabakasında karşı karşıya gelecek. Bu maç nedeniyle Bandırma'da okullar ve devlet daireleri tatil edildi. 

FutbolArena - Spor Toto 2. Lig'de Bandırmaspor'un, İstanbulspor'u ağırlayacağı play-off yarı final ilk maçı nedeniyle kaymakamlıktan yapılan açıklamada okullar ve devlet dairelerine tatil izni çıktı. 
 

Bandırmaspor - İstanbulspor maçı haberleri


Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, "Güzide takımımız Bandırmaspor'un İstanbulspor ile oynayacağı play-off yarı final ilk maçı için tüm kentimiz el ele, yürek yüreğe galibiyet müjdesi için kenetlenmiş durumdadır. Bu kapsamda lise düzeyinde eğitim gören öğrencilerimiz sportif ve sosyal faaliyet olarak Bandırmaspor - İstanbulspor maçını izlemeye gidebilecekler" dedi. 
 
269948-haber

Tuncay Sonel ayrıca öğrencilerin yanı sıra Bandırma'daki devlet dairelerinde görevli müdür, amir, memur ve personellerin dairelerdeki işlerin aksamaması için gerekli sayıda personeli bulundurmak şartıyla maça davet edildiklerini de sözlerine ekledi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!