comScore

Bandırmaspor Bandırmaspor

Yusuf Şimşek'ten itiraf - Bandırmaspor Haberleri

09 Mart 2017, Perşembe 21:52
Yusuf Şimşek'ten itiraf - Bandırmaspor Haberleri

Manisaspor'a 6-2 yenilen Bandırmaspor'da teknik direktör Yusuf Şimşek sorumluluğu üstüne aldı.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 23. hafta mücadelesinde Manisaspor deplasmanında 6-2 mağlup dönen Bandırmaspor'da moraller bozuk.
 

Yusuf Şimşek'ten Manisaspor - Bandırmaspor maçı açıklaması


İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre Bandırmaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, tek suçlulunun kendisini olduğunu söyledi ve tüm sorumluluğu üstüne aldı.

Yusuf Şimşek açıklamasında, "12. dakikada 2-0 mağlup duruma düşmemiz ister istemez oyuncularımız demoralize ettik. İlk yarı çok kötü bir oyun oynadık. Bize yakışmadı. Ne pas yapabildik ne mücadele edebildik ne de agresif olabildik. Takım adına hiçbir şey yapamadık açıkçası. Ben burada kimseyi suçlamıyorum. Tek suçlu benim. Demek ki oyuncularımı iyi hazırlayamamışım. Oyuncularıma iyi idman yaptıramamışım. Ya da rakibi iyi analiz edememişim. Suçlu benim. Ben futbolcu kardeşlerime güveniyorum. Layık olduğumuz yerde kalacağımıza inanıyorum. Sadece bir maç kaybettik. Gerçekten üzgünüz. Ama telafisi bizlerde. Eminim ki hafta sonu onlar da bu mağlubiyetin acısını ve dersini çıkarmışlardır" diye konuştu. 
 

Yusuf Şimşek'ten Elazığspor - Bandırmaspor maç öncesi açıklamalar


Elazığspor maçı öncesi konuşan Yusuf Şimşek, "Biz çalışmalarımızı yaptık. Rakibimizi analiz ettik, iyi çalıştık. Bir daha artık bu tür maçları oynamayacağımızı düşünüyorum. Yöneticilerimizin de dediği gibi bu saatten sonra futbolcu kardeşlerimizi eleştirmek bize bir şey kazandırmaz. Tam tersi onları tamamen yıkar, bitiririz. Ben sadece her maç futbolcu kardeşlerimize destek olunmasını istiyorum. Hata yapabilirler. Herkes hata yapabilir. Normal hayatta da insanlar hata yapıyor. Emin olun sahadaki, yedek kulübesindeki oyuncular kaybetmeyi hiçbir zaman istemezler. Bu iş bizim mesleğimiz, biz bu işten para kazanıyoruz. Taraftarlarımız nasıl geçen maçta desteklerini sürdürdüler, inşallah bu maçta da desteklerini bekliyoruz. Manisa'ya gelen taraftarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Onları üzdüğümüz için gerçekten üzgünüz. 35. dakikada terk edip gittiler. Üstüne basa basa söylüyorum. Bir maç kaybettik" ifadelerini kullandı.
Bandırmaspor Basın Sözcüsü Bilgen Süngü ise, "Geçen sene Bandırma şehri, taraftarları, mülki amirleri, eski yeni yönetimleri, sinerji ve enerji vererek şampiyon olduk. Bu 11 maçta da aynı birlikteliği göstermeliyiz. Bizler yöneticiler olarak elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Futbolcu kardeşlerimizin bu 11 maçı da layıkıyla yerine getirebileceklerine ve bu ligde var olduğumuzu göstereceklerine inanıyoruz. Bir olalım, diri olalım çünkü tek Bandırmaspor var." sözlerini sarf etti.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!