comScore

Bandırmaspor Bandırmaspor

Bandırmaspor, Samsunspor maçında Süper Lig hakemi istiyor

16 Mayıs 2017, Salı 19:32
Bandırmaspor, Samsunspor maçında Süper Lig hakemi istiyor

Bandırmaspor TFF 1. Lig'in son haftasındaki Samsunspor maçında hakem faciası yaşamak istemiyor...

FutbolArena - Samsunspor ile Bandırmaspor TFF 1. Lig'in son haftasında Samsun'da karşılaşacak. Maç öncesi Bandırmaspor Basın Sözcüsü Bilgen Süngü, maçın tam bir final niteliği taşıdığını belirterek, "Bu, beraberliğin uzatmalara götürmeyeceği, sonucunu penaltıların belirlemeyeceği ama 90 dakika sonunda kazananın ligde kalacağı bir karşılaşma olacaktır" dedi.


Bandırmaspor'da Bilgen Süngü'nün Samsunspor maçı açıklamaları


Süngü, hafta sonu oynanacak ligin son maçında, maçın önemi nedeniyle TFF'nin Süper Lig hakemi görevlendirmesini istediklerini ifade ederek, "Hafta sonu Samsunspor için de büyük önem taşıyan bir karşılama oynayacağız. Onların da kaybettiğinde küme düşebileceği bir maç olacak. Kamuoyunda birçok dedikodu geziniyor. Biz bunların hiç birine kulak asmıyoruz. Bu maç yeşil zeminde iyi oynayanın kazanacağı bir karşılama olacak. Bizim tek dileğimiz TFF'den bu maç için Süper Lig hakemi istiyoruz. Maçın önemini çok iyi bilen MHK'da bu karşılaşmaya maçın önemini taşıyacak bir hakem atayacağına da eminiz. Bundan ufacık bir kuşkumuz bile yoktur. Bütün dedikodulara kulağımızı tıkayarak son haftalarda ki çıkışımızı da sürdürerek Samsun'da kazanmak istiyoruz ve bunu yapacak inanç ve azme de sahibiz. Bunu yapmak içinde 12. adamımız olan taraftarımızın da Samsun'da yanımızda olmasını istiyoruz. Cefakar Bandırmaspor Taraftarının da bu maça gelmek için büyük çaba içerisinde olduğunu da biliyoruz" dedi.

Samsunspor ile Bandırmaspor TFF 1. Lig'in son hafta maçında karşı karşıya gelecekler ve bu maçı kazanan taraf ligde kalacak.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!