comScore

Balona röveşata atan adam Gülbey Türkücü hastaneye kaldırıldı

15 Kasım 2017, Çarşamba 18:57
Balona röveşata atan adam Gülbey Türkücü hastaneye kaldırıldı

Ankara Kızılay'da caddede yürürken balona röveşata atmaya çalışarak sosyal medyada fenomen olan Gülbey Türkücü hastaneye kaldırıldı. 

FutbolArena - Sosyal medyada "Balona röveşata atan adam" olarak fenomen haline gelen Gülbey Türkücü'den üzücü haber! Ankara Kızılay'da caddede yürürken “balona rövaşata atmaya çalışan" Gülbey Türkücü, ailesine kavuştu ve kavuştuktan sonra hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 


Balona röveşata atan adam kim?


3 aydır ailesi tarafından aranan Gülbey Türkücü ailesine kavuştu. Türkücü, ailesine kavuştuktan sonra psikolojik sıkıntılarından dolayı Ankara Gülhane eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği'nde tedavi altına alındı.

"3 HAFTADIR KAYIPMIŞ"
Güray Başak, "Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış" diyerek, görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri anlattı. Başak, "Gece saat 03.00'de Kahramanmaraş'tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Bizde onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)