comScore

Balona rövaşata atan gencin annesi Müge Anlı'ya çıktı!

14 Kasım 2017, Salı 17:56
Balona rövaşata atan gencin annesi Müge Anlı'ya çıktı!

Balona rövaşata atan genç Gülbay Türkücü 3 aydır kayıptı. Gencin annesi televizona çıkıp Müge Anlı'dan yardım istedi.

FutbolArena - Balona rövaşata atan genç olarak sosyal medyada ünlenip tüm Türkiye'nin ilgi odağı olan Gülbay Türkücü, bir kuyumcunun paylaştığı video ile kısa sürede herkes tarafından tanındı. Rövaşata atan gencin ailesi tarafından 3 aydır arandığı da bu sayede ortaya çıktı.


Balona rövaşata atan gencin annesi Müge Anlı'nın programına çıktı


Gülbay Türkücü'nün annesi Ayşe Türkücü, Müge Anlı'nın programına çıktı. 

Ayşe Türkücü, oğlunun 3 ay önce "çarşıya gidiyorum" diyerek evden çıktığı ve bir daha dönmediğini söylerken, "Oğlumun psikolojisi bozuktu, tedavi görüyordu. kendisini görenler lütfen bize ulaşsınlar" dedi. 
Anne Türkücü, oğlunun daha önce futbol oynadığını ve psikolojisi bozulunca futbol oynamayı bıraktığını söylerken, balona rövaşata atmaya çalışmasını da buna bağladı.


Balona rövaşata atan gencin görüntüsü nasıl ortaya çıktı?


Görüntüleri çeken Kuyumcu'nun sahibi Güray Başak, olayın Cumartesi günü saat 11.25 sıralarında gerçekleştiğini belirterek olayı şöyle anlattı:

"Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de 'herhalde ayağı kaydı düştü' diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona rövaşata atmaya çalıştı' dedi. 'Burası Kızılay'ın göbeği, böyle bir şey olmaz' diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona rövaşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik."

Aktüel gündemi Aktüel Haberler sayfamızından takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)