comScore

Balıkesirspor Transfer Haberleri: Kerim Avcı, Berat Tosun, Alfred Sankoh,

04 Haziran 2016, Cumartesi 21:24
Balıkesirspor Transfer Haberleri: Kerim Avcı, Berat Tosun, Alfred Sankoh,

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi, takımın transfer durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Balıkesirspor'un mevcut kadroda bulunan futbolcular ve sözleşmeleri biten oyuncularla ilgili bilgiler aktaran Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftç, önemli açıklamalarda bulundu.
 

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi'den transfer açıklaması


"Ragıp'ın sözleşmesi bitti. Kiralık olan Berat Tosun kulübüne döndü. Halil İbrahim Tuna'nın sağlık problemleri nedeniyle sezon bitmeden önce sözleşmesini feshetmiştik. Alfred Sankoh ile karşılıklı bir anlaşma ile yollarımızı ayırdık. Karşımıza FİFA'dan bir dosya daha gelmemesi adına yabancılarla karşılıklı anlaşarak ayrılmak önemli. Şu anki oyuncularımızın sözleşmeleri devam ediyor. Sözleşmesi ağır olan oyuncuların sözleşmelerinde revizyon yapmamız gerekecek. Bazı oyuncularımızın sözleşmelerini uzatmak istiyoruz, bu oyuncular ile önümüzdeki hafta masaya oturacağız. Teknik heyetin sunacağı rapor doğrultusunda yollarımızı ayıracağımız oyuncular da olacak."

Orta saha ve hücum oyuncusu Kerim Avcı ile bazı sıkıntılı durumların olduğuna dikkati çeken Çiftçi, Kerim'in kadro dışı bırakıldıktan sonra alacaklarına karşılık Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğunu anlattı.

Kerim'in sözleşmeli futbolcuları olduğunu ve parasını yatırdıklarını dile getiren Çiftçi, "Kadro dışı cezası devam ediyor. Transfer söylentileri var ama bize gelen resmi bir teklif yok. Transfer olmak istiyorsa teklif kulübe gelecek. Balıkesirspor, istediği oyuncusuyla yola devam edebilecek istediği oyuncusuyla yolunu ayırabilecek güce sahip." diyerek sözlerini tamamladı.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.