comScore

Balıkesirspor Haberleri: 50. yıl özel formaları ne kadar?

15 Haziran 2016, Çarşamba 17:40
Balıkesirspor Haberleri: 50. yıl özel formaları ne kadar?

Balıkesirspor'un kuruluşunun 50'nci yılına özel hazırlanan formalar, yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıyla basına tanıtıldı. 

PTT 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor'un kuruluşunun 50'nci yılına özel hazırlanan formalar, satışa sunuldu.

Yeni sezon öncesi hazırlanan 4 farklı forma, kulüp tesislerinde yönetim kurulu üyeleri Sadettin Akbaba ve Uğur Erkan ile basın sözcüleri Umut Kırtıl ve Alp Kaan'ın katıldığı toplantıyla basına tanıtıldı. 
 

Balıkesirspor'dan 50. yıla özel forma


Alp Kaan, toplantıda yaptığı konuşmada, kulübün kongresinin ardından görev dağılımı yaparak çalışmalara başladıklarını söyledi. Bir önceki forma tedarikçisinin sözleşmesini uzatmadıklarını belirten Kaan, Nike firmasıyla 1 yılı opsiyonlu 3 yıl tedarik anlaşması yaptıklarını açıkladı. 
Uğur Erkan ise kongreyle idari ve sportif anlamda yeni yapılanmaya gittiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Bu yapılanmalardan birisi de forma sponsorluğuydu. Bu bağlamda daha bilinir bir markayla anlaşma sağladık. Bu tercihimizin sebeplerinden biri Nike firmasının marka etkisi ve imaj değeridir. Balıkesirspor'a hem sportif anlamda hem de taraftar anlamında etki sağlayacağını düşünüyoruz. Bu firmayı tercih etmemizin sebeplerinden biri de özellikle gençlerin günlük hayatlarında da bu formayı kullanmasını istiyoruz. Bunun mali anlamda da kulübe katkı sağlayacağına inanıyoruz." 
 

Balıkesirspor'un 50. yıl özel formaları ne kadar?


Balıkesirspor'un 50'nci yılına özel hazırlanan formalardaki 5 rakamında yer alan 5 çizginin her birinin 10 yılı temsil ederken, sıfırdaki hilal şekli de dikkati çekiyor. Formanın göğüs kısmında ise kulübün nostaljik logosu yer alıyor. 

Bu arada kulüp mağazalarında bu yıl eşofman takımı ve yağmurluk satışının da yapılacağı belirtildi. Kulübün kırmızı çizgili ana formaları 99, 50'nci yıla özel hazırlanan nostalji formaları 66, altın renginde alternatif formaları da 50 liradan satışa çıkartıldı.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.