comScore

Balıkesirspor Balıkesirspor

Yusuf Şimşek'e büyük şok: "Yaşadıklarımın tarifi yok"

03 Temmuz 2020, Cuma 18:14
Yusuf Şimşek'e büyük şok:

TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor'da Teknik Direktör Yusuf Şimşek'in görevine son verildi.  İstifadan vazgeçirildikten sonra başkan kararıyla gönderilen Yusuf Şimşek isyan etti.

FutbolArena - Fatih Karagümrük maçından önce istifa eden, sonrasında ise yönetimin ricasıyla sezon sonuna kadar kalmayı kabul eden Balıkesirspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, bugün görevinden alındığını duyurdu. Sosyal medya hesabından olayı duyuran Şimşek, “18 yıllık futbol hayatımda, 10 yıllık antrenörlük hayatımda iki gündür yaşadıklarımın tarifi yok” dedi.
 

Yusuf Şimşek neden istifa etti?


TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor'da Teknik Direktör Yusuf Şimşek'in görevine son verildi. Bir gün önce istifa eden sonrasında tekrar yola devam kararı alınan ancak ertesi gün bu kez Başkan Kadir Dağlı tarafından görevine son verilen Yusuf Şimşek yaşadıkları karşısında şoka uğradı. Şimşek'in görevden alınmasının ardından yardımcı antrenörlerden Engin Çatır da yapılanları etik bulmayarak istifa etti.

"YAŞADIKLARIMIN TARİFİ YOK"
Yusuf Şimşek, 18 yıllık futbol ve 10 yıllık teknik direktörlük kariyerinde son 2 günde yaşadıklarının tarifinin olmadığını belirterek, "Kulübün önünü açmak için 1 gün önce istifa ediyorum, 'hedefe ulaşıldı' diye büyük çaba sonucunda ikna ediliyorum. Sonra başkan görevine son veriyor. Futbolculara, ekibime ve Balkes taraftarlarına teşekkürler" ifadelerini kullandı. (İHA)

Son dakika Balıkesirspor Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!