comScore

Balıkesirspor Balıkesirspor

Balıkesirspor'da Can Cangök: '3-5 tane çakala kalmayacak burası'

19 Kasım 2017, Pazar 17:57
Balıkesirspor'da Can Cangök: '3-5 tane çakala kalmayacak burası'

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, Eskişehirspor maçı sonrası yaptığı açıklamada istifa sorusuna yanıt verdi.

FutbolArena - BalıkesirsporTFF 1. Lig'in 12. haftasında sahasında, Eskişehirspor'a 3-2 oldu. Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Can Cangök, çok net gol pozisyonları yaşadıkları karşılaşmaya iyi değerlendiremediklerini belirtti.
 

Can Cangök, Balıkesirspor'dan istifa edecek mi?


Balıkesirspor'u dışarıdan bazı insanların rahatsız ettiğini söyleyen Can Cangök, "Dün akşam oyuncuları arayarak motivasyon bozmaya çalışan içimizden ayrılan insanlar var. Balıkesirspor'da olmayacak şeyler oluyor. İnanın çok üzülüyorum. Kendi kendimizi bitiriyoruz. Ben buraya zarar verdiğim zaman kimsenin istemesine gerek yok. Ben 1 dakikada ayrılırım zaten. Ama Balıkesirspor zarar görüyor bundan. Balıkesirspor'un yıpranmasını göz göre göre üç beş tane kendini bilmez, kötü yöne götürmek için elinden geleni yapıyor. Biz düzeltmeye çalıştıkça engel koymaya çalışıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun." diye konuştu.

"GECELERİ MASÖRLERİ ARAYIP BİZ GELİYORUZ DİYENLER..."
"Ben gider yönetimle konuşur 1 dakikada ayrılırım. Ama bilinsin ki 3-5 tane çakala kalmayacak burası. Dışarıda böyle cazgırlık yapan, içimizden ayrılan antrenör kılıklı bazı sportif gibi gözükenler, geceleri masörleri bilmem neleri arayıp da, 'biz geliyoruz, şöyle oluyor, böyle oluyor' diyor. Kim gelirse gelsin kardeşim. Balıkesirspor kimsenin tapulu malı değil. Ama içerideki huzuru bozmak için sürekli birileri bir şeyleri kaşımaya çalışıyor. Yapacağımız bir şey yok. Gücümüz yettiği kadar karşı koymaya çalışıyoruz" dedi.

Ege ekibi ile ilgili son dakika gelişmelerini Balıkesirspor Haberleri özel sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)