comScore

Balıkesirspor Balıkesirspor

Balıkesirspor - Ümraniyespor maçının yeniden oynanacağı tarih açıklandı

13 Kasım 2018, Salı 17:57
Balıkesirspor - Ümraniyespor maçının yeniden oynanacağı tarih açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de bu sezon 5. haftada tatil edilen Balıkesirspor - Ümraniyespor maçının yeniden oynanacağı tarih açıklandı. 

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig'de bu sezon 17 Eylül'de oynanan ve sahaya giren taraftarın hakeme saldırması nedeniyle tatil edilen Balıkesirspor - Ümraniyespor maçıyla ilgili karar açıklandı. TFF'den açıklanan karara göre, Balıkesirspor - Ümraniyespor maçı ikinci yarısından itibaren tekrar oynanacak. 

Hatırlanacağı üzere Spor Toto 1. Lig 5. haftasında oynanan Balıkesirspor - Ümraniyespor maçında ilk yarı golsüz sona erdi. İki takım arasında zaman zaman sert faullerin yaşandığı maçta büyük gerginlik olmamasına rağmen, devrenin bitiş düdüğüyle birlikte karşı tribünden sahaya atlayan bir taraftar, orta sahaya kadar koştu ve müsabakanın orta hakemie saldırdı. Maçın hakemi Atilla Karaoğlan taraftarın fiziki müdahalesi sonrasında geri kaçtı ve taraftar daha sonrasında görevliler tarafından etkisiz hale getirildi. 
 

Balıkesirspor - Ümraniyespor maçı ne zaman oynanacak?


Spor Toto 1. Lig'de 17 Eylül'de oynanan ve sahaya giren taraftarın hakeme saldırması nedeniyle tatil edilen Balıkesirspor - Ümraniyespor maçının ikinci yarısı, 28 Kasım Çarşamba günü 46. dakikadan itibaren oynanacak. (Skor: 0-0)
Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)