comScore

Balıkesirspor Balıkesirspor

Atletico Madrid şokta! Avrupa'ya veda etti!

01 Kasım 2022, Salı 23:14
Atletico Madrid şokta! Avrupa'ya veda etti!

Atletico Madrid, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki son maçında Porto'ya 2-1 mağlup olarak Avrupa defterini kapattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Atletico Madrid, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki son maçında Porto'ya deplasmanda 2-1 mağlup oldu ve sonuncu olarak Avrupa kupalarına veda etti. 

Maçın ardından Atletico Madrid futbolcusu Griezmann, sert açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, ""Ne söyleyebilirim? Şampiyonlar Ligi'nde devam etmeyi de hak etmedik. Avrupa Ligi'ne kalmayı da hak etmedik. Sadece 1 maç kazanınca hiçbir şeyi hak etmezsiniz. K*çımızı kırıp, çenemizi kapatıp oturacağız. Sadece çalışacağız. Yok, başka yolu yok. Hepimiz inanırsak, hepimiz savaşırsak ve en önemlisi hepimiz hocaya inanır, hocayla aynı yöne gidersek o zaman bir takım oluruz." dedi. 
Gimenez ise yaptığı açıklamada, "Takım berbat durumda. Olanları anlamaya çalışıyorum. Çünkü açıklamakta zorlanıyorum. Hafta boyunca, her hafta antrenmanlarda çok sıkı çalışıyoruz, her şeyimizle konsantreyiz. Ancak maça çıkınca çok farklı bir şekilde sahadayız. Anlayamıyorum." ifadelerini kullandı. 

Diego Simeone ise, "Diego Simeone: "Grupta sonuncu olmayı hak ettik. Böyle durumlardan kurtulmanın tek bir yolu vardır, o da birlik olmak. Şimdi önümüzde yeni bir yol var. La Liga ve İspanya Kupası. Eminim başaracağız. Şu anki durumumuzun nedenlerine çalışacağız. Çünkü maçın başında hiç tepki veremedik. Avrupa kupalarındaki gerçeği anlamamız gerekiyor ve bundan sonraki yolumuza bu hataları tekrar etmememiz gerekiyor." dedi. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!