comScore

Bahar Doğrul kimdir?Bahar Doğrul kaç yaşında, nereli? (Bahar Doğrul'un taciz açıklama videosu İZLE)

25 Temmuz 2018, Çarşamba 14:27
Bahar Doğrul kimdir?Bahar Doğrul kaç yaşında, nereli? (Bahar Doğrul'un taciz açıklama videosu İZLE)

Bahar Doğrul'un sosyal medyada öz amcası tarafından tacize uğradığını anlattığı video kısa süre içinde yayıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyen Bahar Doğrul'un kim olduğu merak edilmeye başlandı. Bahar Doğrul kimdir? Bahar Doğrul kaç yaşında, nereli? Bahar Doğrul'a dair merak edilenler haberimizin devamında. 

FutbolArena - Bahar Doğrul sosyal medyaya kısa süre içinde damga vurdu. Bahar Doğrul'un öz amcası tarafından tacize uğradığı ve bu sebeple Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım istediği yönündeki haberler sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medyadaki Bahar Doğrul videosunda ne oldu? Videoda Bahar Doğrul adındaki genç kız, öz amcasının kendisini taciz ettiğini iddia etti ve cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi. Bu görüntülerin ardından Bahar Doğrul kısa süre içinde internet ortamında en fazla aranan isimlerin başında geldi. Peki Bahar Doğrul kimdir? Bahar Doğrul kaç yaşında? Bahar Doğrul nereli? Bahar Doğrul ne iş yapıyor? 


Bahar Doğrul taciz videosu (Bahar Doğrul son dakika taciz videosu)


Ben Bahar Doğrul. 18 yaşındayım. Öz amcam tarafından tacize uğradım. Adaletin yerini bulmasını istiyorum. Sesimi duymalarını istiyorum. Özgecan ve Leyla gibi olduktan sonra sesi mi duyacaklar? İlla benim de ölmem gerekiyor? Benim gibi nice kızlar var. Sayın Cumhurbaşkanıma sesleniyorum. Kendisiyle görüşmek istiyorum. Lütfen sesimi duyun. Gitmediğim yer kalmadı. Kendisiyle görüşmek istiyorum. Adaletin yerini bulmasını istiyorum. Bu insanların cezasız kalmalarını istemiyorum. 


Bahar Doğrul kimdir?


Bahar Doğrul, geçen Mayıs ayında Seda Sayan'la programına katılmış, amcasının, kendi mal varlıklarına el koymaya çalıştığını belirtmişti. Amcası tarafından dövüldüklerini ve aç bırakıldıklarını da iddia eden Bahar'ın söyledikleri, köyün muhtarı olan amcasının en yakın arkadaşı tarafından yalanlanmıştı.
BAHAR DOĞRUL VİDEOSU İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"