comScore

Bahar Candan'dan tekme sokat saldırı görüntüleri (İZLE)

09 Ağustos 2019, Cuma 18:21
Bahar Candan'dan tekme sokat saldırı görüntüleri (İZLE)

Bahar Candan kimdir? Bahar Candan kavga görüntüleri. Bahar Candan kime saldırdı? Bahar Candan tekme tokat kavga. 

Sık sık sansasyonel hareketleri ile gündeme gelen Bahar Candan yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medyada Bahar Candan'ın bir bayana tekme, tokat saldırmasının ardından Bahar Canda ismi en çok konuşanlar arasına girdi. Sosyal medya kullanıcıları internet ortamında Bahar Candan tekme, sokat saldırı görüntüsü izle, Bahar Candan kavga görüntüleri izle seklinde araştırmalar yapmaya başladı.


Bahar Candan kimdir? Bahar Candan kavga görüntüleri (İZLE)


'İşte Benim Stilim' yarışması ile ünlenen ve yaptığı hareketler ve açıklamalar ile sık sık sosyal medyanın gündemine oturan Bahar Candan bu kez kavga görüntüleri ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Bahar Candan kavga görüntüleri bugün sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine yerleşti.

TEKME TOKAT KAVGA ETTİ
Sosyal medyada yayınlanan bir görüntüde, Bahar Candan'ın bacak bacak üstüne atan bir bayana önce yaklaştığı sonra tokat atarak saldırdığı görülüyor. Yaşanan bu olay sonrasında sosyal medya kullanıcıları intetnet ortamında Bahar Candan kavga görüntüleri araştırmaya başladı.

Kavga öncesinde Bahar Candan'ın bacak bacak üstüne atan bayana 'Yapma' diye uyardığı daha sonra arkadaşlarına 'Hayır, yapmayacak' şekilde konuştuğu görülüyor.


BAHAR CANDAN KAVGA GÖRÜNTÜLERİ
BAHAR CANDAN KİMDİR?

17 Şubat 1998 yılında İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakultesi 2. sınıf okuyan Bahar Candan'ın hedefi avukat olmak. Bahar Candan Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile sık sık gündeme geliyor. Bahar Candan, sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme geliyor.


Bahar Candan İnstagram hesabı için tıklayın


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!