comScore

Babil dizisi 2. bölüm fragmanı İZLE - Babil dizisi yeni bölüm fragmanı İZLE (Babil dizi izle Star TV'de fragman yayınlandı)

18 Ocak 2020, Cumartesi 00:21
Babil dizisi 2. bölüm fragmanı İZLE - Babil dizisi yeni bölüm fragmanı İZLE (Babil dizi izle Star TV'de fragman yayınlandı)

İlk bölümüyle nefesleri kesen ve sosyal medyada gündeme oturan Babil dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı olan Babil dizisi 2. bölüm fragmanını izlemek için detaylar ve bilmeniz gerekenler burada. Ayrıca Babil dizisine dair haberler, Babil dizisi konusu ve Babil dizisi 1. bölüm özetine de haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Star TV'nin yeni dizisi Babil 1. bölümüyle ekranlara geldi. Sosyal medyada büyük ilgi gören ve beğeni toplayan Babil dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından hemen Babil dizisi 2. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Babil dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Babil dizisi ilk bölüm olan Babil dizisi 1. bölüm özetiyle birlikte Babil dizisinin yeni bölüm fragmanı olan Babil dizisinin 2. bölüm fragmanını izlemek için gerekli bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Babil dizisi 1. bölümünde neler oldu? (Babil dizisi ilk bölüm özeti 17 Ocak Cuma)


İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur.  Kapılar birer birer yüzüne kapanırken, karısı Eda'nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen'den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı Büyük aşkı İlay'ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman'ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak, ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

Babil dizisi oyuncuları


Halit Ergenç
Ozan Güven
Aslı Enver
Birce Akalay
Nur Fettahoğlu
Mesut Akusta
Beren Kasımoğulları

Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel
AYNI YOLDA İKİ DOST, İKİ DÜŞMAN

Star'da 17 Ocak Cuma 20.00'da ekrana gelen ve yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, yılın iddialı dizisinde İrfan karakterini Halit Ergenç, Egemen karakterini Ozan Güven canlandırıyor. İki birbirine zıt karakterde çocukluk arkadaşı, yıllar sonra hayatlarının en büyük sınavı için yan yana gelecek.


Babil dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Babil dizisi 2. bölüm fragmanı İZLE)


İlk bölümüyle nefesleri kesen ve büyük beğeni kazanan Babil dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından Babil dizisi 2. bölüm fragmanını merak edenler Babil yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Babil dizisi 2. bölüm fragmanını izle şeklinde arama yapanlar, Babil dizisi yeni bölüm fragmanı olan Babil dizisi 2. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"