comScore

Babil 9. bölüm full tek parça izle 20 Mart Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

20 Mart 2020, Cuma 22:51
Babil 9. bölüm full tek parça izle 20 Mart Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

Babil dizisi 9. bölümü ile 20 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi 9. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Babil dizisinin 20 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Babil son bölümde neler yaşandı? Babil yeni bölümde Kudret'in İlay'a düzenlediği kumpası öğrenen Süleyman, Kudret'le yüzleşiyor. Deniz sağlığına kavuşabilecek mi? İrfan, Süleyman'a verdiği sözü tutabilecek mi? Kudret, Süleyman'ın hiddetinden nasıl kurtulacak? Babil 9. bölüm izle, Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Babil dizi 20 Mart Cuma izle (Babil yeni bölümde neler oldu?)


İrfan ve Eda, hastane koridorlunda evlatlarını beklerken hayatlarının en zor sınavını veriyor. Deniz'in ameliyatından sonra İrfan'ın Süleyman'a verdiği ödeme sözünü tutması gerek. Fakat işler Hakan'ın da dahil olmasıyla daha da sarpa sarıyor. Süleyman, hiçbir koşulda insafının olmadığını göstermek için İrfan ve Egemen'e sağlam bir gözdağı veriyor. Ayşe ise Süleyman'a dair daha fazla bilgi edinebilmek için Hakan'la yakınlaşmak zorunda kalıyor.

Dizinin sonunda yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise büyük merak uyandırmıştı. Oğlunun ameliyat sonrası uyandığını gören İrfan, sevinçten deliye döner. Oğlu iyileşince kendi ipini kendi çekeceğini söyleyen İrfan şimdi ne yapacak? Her şeyi oğlunun iyileşmesi üzerine kuran İrfan, Süleyman'dan ve içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacak?

 

Babil dizisi 9. bölüm Deniz'in ameliyatı


Babil'in 9'ncu bölüm ön izlemesi, ‘Evlat Nedir?' sorusuyla hafızalara kazınacak. Evladı için girdiği yolda tüm değerleriyle yüzleşen İrfan ve Eda, nihayet evlatları Deniz'i ameliyata sokmayı başarmıştır. Ancak şimdi onları kapıların arkasındaki oğullarından gelecek iyi haberi beklerken hayatın en derin sorularından biri beklemektedir: Evlat nedir?
 

Babil dizisi oyuncuları (Babil künye)


İrfan
Halit Ergenç

Egemen
Ozan Güven

Ayşe
Aslı Enver

İlay
Birce Akalay

Eda
Nur Fettahoğlu

Süleyman
Mesut Akusta

Deniz
Beren Kasımoğulları

Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, Babil dizisinin büyük ilgi görüyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

BABİL 9. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"