comScore

Babil 9. bölüm fragmanı izle 13 Mart (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

13 Mart 2020, Cuma 23:42
Babil 9. bölüm fragmanı izle 13 Mart (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Babil dizisi 8. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 9. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 9. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV'de Babil dizisinin 8. bölümü 13 Mart Cuma gecesi ekranlara geldikten sonra Babil 9. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bablin'in son bölümünde Deniz'in ameliyatına saatler kala; Doktor Tahsin, Hakan'ın elinde tutsaktır. Deniz'in kaderi Hakan'ın elindeyken İrfan, oğlunun hayatını kurtarmak için ne yapacak? Babil'in gelecek haftaki bölümünü merak edenler Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 9. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Babil yeni bölüm fragmanı izle (Babil dizisi Ayşe karakteri)


Aslı Enver'in canlandırdığı Ayşe, Süleyman'ın şirketinde çalışmaktadır ve İrfan ile bu vesileyle tanışır. Ancak Ayşe, görünenin ötesinde bir gündemi olan, fedakâr, güçlü bir kadındır. Ayşe'nin ortaya çıkartması gereken bir sır vardır. Hayat, Ayşe'yi bu sırrın peşinde giderken İrfan'la bazen karşı karşıya bazen yan yana getirecektir.

Babil'de Ayşe karakterini canlandıran Aslı Enver; "Babil'in senaryosunu ilk okuduğumda senaryonun akışını ve hikayeyi çok sevdim. Ayşe'nin kendi özelindeki gizemi ve kuvvetli bir karakter olması beni heyecanlandırdı." dedi. 

 

Babil dizisi haberleri


Nur Fettahoğlu 'Babil' dizisindeki Eda karakterini anlattı.

'Babil', çıkış yolu kolay gibi gözüken ama bir o kadar da çaresizlikle örülü, tam bir kaotik hayatların içinde var olma savaşı. Eda ise ailesine bağlı, kocasına aşık, oğlu için her şeyi göze alabilecek bir kadın. Tutkuları olan ve hayatını sürekli kontrol altında tutmaya çalışan biri. Pragmatik ama kontrol elden gitmeye başlayınca da hırslarıyla ve korkularıyla savaşıyor.

Davranışları değerlendirirken, onları yargılamadan önce “Bu yaptığının arkasında ne var? Onu buna zorlayan düşünce ve hisler neler?” diye düşünmeye çalışıyorum. Bir tanım yapmam gerekiyorsa, iyi insanın kendisiyle barışmış ve tutarlı bir insan olduğunu düşünüyorum ki bu da her alanda kendini belli eder. Kendinden nefret eden ve bu pusula doğrultusunda her şeyi kendine saldırı olarak gören birinin motivasyonu ve davranışları insanı ister istemez ürkütür. Bu insanlar her şeyden önce kendine zarar verdiği için uzak durmayı tercih ederim.
 

Babil dizisi 9. bölüm fragmanı Star TV


Babil dizisi 8. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 9. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil dizisi Star TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Babil 9. bölüm fragmanı izle, Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Babil dizisi her Cuma akşamı Star TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Babil dizisinin 9. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BABİL 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"