comScore

Babil 8. bölüm full tek parça izle 13 Mart Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

13 Mart 2020, Cuma 23:32
Babil 8. bölüm full tek parça izle 13 Mart Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

Babil dizisi 8. bölümü ile 13 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi 8. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Babil dizisinin 13 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Babil son bölümde neler yaşandı? Babil yeni bölümde Egemen'in İrfan'dan habersiz Babil'e yönlendirdiği yatırımcılar Egemen'i nasıl bir sorun yumağının içine itecek. İrfan ve Egemen'in dostluğu, güven sınavından geçebilecek mi? Oğlunun hayatıyla sınanan İrfan, nasıl bir yola girecek? Babil 8. bölüm izle, Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Babil dizi son bölüm izle (Babil yeni bölümde neler oldu?)


Deniz'in ameliyatına saatler kala; Doktor Tahsin, Hakan'ın elinde tutsaktır. Deniz'in kaderi Hakan'ın elindeyken İrfan, oğlunun hayatını kurtarmak için ne yapacak? Ayşe, Süleyman'ın karanlık işlerini öğrenmenin peşinde tehlikeli bir yola girmişken bir yandan da Babil'de sorunlar devam eder. 

BABİL DİZİSİNDE NELER OLDU?
Geçen hafta dizinin sonunda yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise büyük merak uyandırmıştı. Oğlunun ameliyatını gerçekleştirecek olan doktor'un kaçırıldığını öğrenen İrfan, deliye döner. Oğlunu ameliyat edecek olan doktoru kurtarmak için elinden gelen yapan İrfan, başarılı olabilecek mi?

Öte yandan, ‘Babil', sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti.

BABİL DİZİSİ REYTİNG ORANI

Babil'in geçen haftaki bölümü, AB'de %8,42 izlenme oranı ve %20,72 izlenme payı alarak birinci olurken, 20+ABC1 kategorisinde de %6,69 izlenme oranı ve %15,19 izlenme payı alarak 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu. 

 

Babil dizisi konusu ve hikayesi


İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda'nın çocukluk arkadaşları Egemen'den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın tehlikeli iş adamı Süleyman'ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe, onun kurtarıcısı olabilecek mi?
 

Babil dizisi oyuncuları (Babil künye)


İrfan
Halit Ergenç

Egemen
Ozan Güven

Ayşe
Aslı Enver

İlay
Birce Akalay

Eda
Nur Fettahoğlu

Süleyman
Mesut Akusta

Deniz
Beren Kasımoğulları

Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, Babil dizisinin büyük ilgi görüyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

BABİL 8. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"