comScore

Babil 8. bölüm fragmanı izle (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

28 Şubat 2020, Cuma 23:15
Babil 8. bölüm fragmanı izle (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Babil dizisi 7. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 8. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 8. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV'de Babil dizisinin 7. bölümü ekranlara geldikten sonra Babil 8. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bablin'in son bölümünde İrfan, Egemen'i yaptığı büyük hainlik karşısında affedebilecek mi? Deniz, bütün bu aksilikler içinde sağlığına kavuşabilecek mi? Babil'de hayat bütün heyecanıyla devam ediyor. Babil'in gelecek haftaki bölümünü merak edenler Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 8. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Babil yeni bölüm fragmanı izle (Babil dizisi Eda karakteri)


Babil'in kilit karakterlerinden Eda'yı, başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu canlandırıyor. Tutkulu, entrikacı, iyi bir anne, iyi dost olmanın yanı sıra tehlikeli bir düşmana da dönüşebilen Eda ile ilgili konuşan Nur Fettahoğlu; “Eda ailesine bağlı, kocasına aşık, oğlu için her şeyi göze alabilecek bir kadın. Tutkuları olan ve hayatını sürekli kontrol altında tutmaya çalışan biri. Öte yandan pragmatik ama kontrol elden gitmeye başlayınca da hırslarıyla ve korkularıyla savaşıyor.

Nur Fettahoğlu'nun hayat verdiği Eda, hayata ve kadere boyun eğmeyen, cesur ve inatçı bir kadındır. Çocuğunun yakalandığı amansız hastalığa da böyle yaklaşmaktadır: kaderi yenecektir ya da yenecek birilerini bulacaktır.

 

Babil dizisi İlay kimdir? (Birce Akalay)


"İlay'dan önce hikâyenin parayla bu kadar direkt temas kuruyor olması beni çok etkiledi açıkçası. Nelere sebebiyet vermiş ya da verebilecek olduğu karakterlerin geçmişleri ve gelecekleri bazında iki taraftan da çok katmanlı. İlay, paranın yaşamak için hayati gereklilik taşıdığına inanan fakat gençlik yıllarında bunun dozunu ayarlayamamasından ve trajik bir hatasından sebep hayatında en sevdiği adamı kaybetmiş. En büyük keşkesi bu yarım kalan hikaye. Yıllar önceki aklı olsaydı şimdi İrfan'la giderdi. Bir karakterin keşkesinin olması beni hep cezbetmiştir. Diğer taraftan zengin bir ailenin kızıyken iflaslar ölümler sonrası kız kardeşiyle dünyada yapayalnız kalmış bir genç kadın. Para olmadığı için kurtaramadığı ailesinin yerine kendi kendisinin ailesi olmuş. Düşe kalka yapmış. Becerebilmiş mi bilmiyorum ama bu beni can evimden vurdu diyebilirim. İnsanın mecburiyetten kendi kendisinin ailesi olması bunun için didinmesi dünyanın en derin ve katmanlı acılarından biri bence. İlay'ın İrfan'a ne kadar aşık olduğunu, kendine yapılan, kendince haksızlıkları göz ardı edebilecek kadar yumuşacık fakat dünyaya da ne kadar öfkeli olduğunu biliyorum ve bu karakterde bir kadının, bu yaşanmışlıklarla gelecekte yapacaklarını merak ediyorum."
 

Babil dizisi 8. bölüm fragmanı Star TV


Babil dizisi 7. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 8. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil dizisi Star TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Babil 8. bölüm fragmanı izle, Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Babil dizisi her Cuma akşamı Star TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Babil dizisinin 8. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BABİL 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"