comScore

Babil 7. bölüm full tek parça izle 28 Şubat Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

28 Şubat 2020, Cuma 23:05
Babil 7. bölüm full tek parça izle 28 Şubat Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

Babil dizisi 7. bölümü ile 28 Şubat 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi 7. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Babil dizisinin 28 Şubat 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Babil son bölümde neler yaşandı? Babil yeni bölümde En yakın arkadaşı tarafından sırtından vurulan İrfan, Egemen'le yüzleşir. Deniz'in ameliyatı için zaman daralırken, Süleyman verdiği borcu geri almanın peşine düşer. Babil 7. bölüm izle, Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Babil dizi son bölüm izle (Babil yeni bölümde neler oldu?)


İlay, parayı bulup borçlarını ödemeleri için İrfan ve Egemen'i bir araya getirmeye çalışır. Hakan'ın Ayşe'ye olan duyguları konusunda ciddi olduğunu fark eden Kudret, Ayşe'yi daha yakından tanımanın yollarını arar. İrfan, Egemen'i yaptığı büyük hainlik karşısında affedebilecek mi? Deniz, bütün bu aksilikler içinde sağlığına kavuşabilecek mi? Babil'de hayat bütün heyecanıyla devam ediyor.

BABİL DİZİSİNDE NELER OLDU?
Kendisini Ayşe'nin ihbar ettiğini düşünen İrfan, bir yandan da onu masum görmektedir. Ancak aynı şüpheleri Ayşe de duymaktadır. Ajan olarak girdiği işyerinde Süleyman'ı takip eden Ayşe, İrfan'ın hikayesine de tanık olmaktadır. Bu süreçte yaşanan olaylar Ayşe'nin kafasını karıştırmaktadır.

Ayşe'ye özür dilemek için Kuyucaklı Yusuf kitabını hediye eden İrfan, özrünün kabul edildiğini öğrenince mutlu olur. Eskiden her şeyi topladığını ancak Deniz'in hastalığı ile her şeyin manasını yitirdiğini söyleyen İrfan için Ayşe, tüm bu karmaşa içinde, yüzünü güldüren tek şeydir.

BABİL DİZİSİ REYTİNG ORANI

Babil'in geçen haftaki bölümü, AB'de %9,23 izlenme oranı ve %21,01 izlenme payı alarak birinci olurken, 20+ABC1 kategorisinde de %7,65 izlenme oranı ve %16,44 izlenme payı alarak 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu.


 

Babil dizisi konusu ve hikayesi


İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda'nın çocukluk arkadaşları Egemen'den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın tehlikeli iş adamı Süleyman'ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe, onun kurtarıcısı olabilecek mi?
 

Babil dizisi oyuncuları (Babil künye)


İrfan
Halit Ergenç

Egemen
Ozan Güven

Ayşe
Aslı Enver

İlay
Birce Akalay

Eda
Nur Fettahoğlu

Süleyman
Mesut Akusta

Deniz
Beren Kasımoğulları

Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, Babil dizisinin büyük ilgi görüyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

BABİL 7. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"