comScore

Babil 7. bölüm fragmanı izle (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı)

21 Şubat 2020, Cuma 23:28
Babil 7. bölüm fragmanı izle (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı)

Babil dizisi 6. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 7. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 7. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV'de Babil dizisinin 6. bölümü ekranlara geldikten sonra Babil 7. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bablin'in son bölümünde Başarısızlıkla sonuçlanan kaçış planı İrfan ve Süleyman'ı bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Süleyman İrfan'ı sevdikleriyle cezalandırırken, Egemen de bu öfkeden nasibini alıyor. Babil'in gelecek haftaki bölümünü merak edenler Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 7. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Babil yeni bölüm fragmanı izle (Babil dizisi özet)


İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor. Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman'ın kapısında. Ama bu da yetmiyor. Eda, Süleyman'la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay'ın karşısına çıkıyor. İrfan, Deniz'i kurtarmak için büyük bir riske giriyor, tehlikeli bir kurtuluş planı hazırlıyor. Bu defa ona kim engel olmaya çalışacak? En yakınındakiler İlay ve Egemen mi yoksa gittikçe yakına sokulan Ayşe mi?


 

Babil dizisi Egemen karakteri


Egemen, neşeli, eğlenceli, kurnaz, İrfan'ın her anlamda tam zıttı. Çocukluğundan beri tek hayali zengin olmak. Bu uğurda elini kirletmekten, insan kullanmaktan çekinmez. İrfan para bulmak için kapısına geldiğinde Egemen bunu son bir yırtma şansı olarak görür. İki can dostu paranın peşinde karanlık bir maceraya atılırken, geçmişten gelen sır en büyük sınavları olacaktır.
Ozan Güven, Babil dizisini anlatırken "Aslında iki ay falan isim aradık. WhatsApp grupları kurduk. Aramızda yazıştık. Ama böyle kaldı. Dizi kendine başka isim koydurmadı. Halit'in canlandırdığı İrfan okumuş, idealist, kurulmuş eski etik değerler ve sisteminin en önemli savunucusu olan bir öğretmen. Benim canlandırdığım Egemen'e gelirsek... Hiçbir şey olamamış. Başı beladan kurtulmuyor. Ve bu iki karakter bir meseleden dolayı bir araya geliyorlar. Ortak bir çözüm bulma yolunda ilerlerken de hayatları değişiyor. Çocuk meselesi ana hikâyeye yardım eden yan bir hikâye. Açılış anahtarı gibi. Ama mesele çok daha büyük." diyor.
 

Babil dizisi 7. bölüm fragmanı Star TV


Babil dizisi 6. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 7. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil dizisi Star TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Babil 7. bölüm fragmanı izle, Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Babil dizisi her Cuma akşamı Star TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Babil dizisinin 7. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BABİL 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!