comScore

Babil 6. bölüm full tek parça izle 21 Şubat Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

21 Şubat 2020, Cuma 23:13
Babil 6. bölüm full tek parça izle 21 Şubat Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

Babil dizisi 6. bölümü ile 21 Şubat 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi 6. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Babil dizisinin 21 Şubat 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Babil son bölümde neler yaşandı? Babil yeni bölümde İrfan, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Ayşe'yle kozlarını paylaşırken; Deniz için kırılan umutlar, İlay'ın masaya koyduğu fikirle yeniden yükseliyor. Kudret'in İlay'ın ofisini patlatması beklenmedik sonuçlar doğururken, Hakan karşısında İrfan'ı buluyor. Babil 6. bölüm izle, Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Babil dizi son bölüm izle (Babil yeni bölümde neler oldu?)


Başarısızlıkla sonuçlanan kaçış planı İrfan ve Süleyman'ı bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Süleyman İrfan'ı sevdikleriyle cezalandırırken, Egemen de bu öfkeden nasibini alıyor. İrfan'ı ihbar edenin Egemen olduğu ortaya çıkıyor. Saygun ailesi yeni evine kavuşuyor. 

BABİL DİZİSİNDE NELER OLDU?
Yayınlandığı günden beri seyircisini ekran başına kilitleyen Star Tv'nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Babil', çok özel bir sahne ile duygu dolu anlar yaşattı. Dizinin geçen hafta yayınlanan son bölümünde, "İrfan" karakterini canlandıran Halit Ergenç'in, Süleyman karakterini canlandıran Mesut Akusta'nın elini öpme sahnesi, herkesi ekran başına kilitledi ve sosyal medyada da binlerce yorum aldı. Herkesin vicdanına dokunan sahne, baba olma kavramının önemine vurgu yaptı.

BABİL DİZİSİ REYTİNG ORANI

Babil'in geçen haftaki bölümü, AB'de %8,47 izlenme oranı ve %20,72 izlenme payı alarak birinci olurken, 20+ABC1 kategorisinde de %6,96 izlenme oranı ve %15,59 izlenme payı alarak 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu.


 

Babil dizisi konusu ve hikayesi


İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda'nın çocukluk arkadaşları Egemen'den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın tehlikeli iş adamı Süleyman'ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe, onun kurtarıcısı olabilecek mi?
 

Babil dizisi oyuncuları (Babil künye)


İrfan
Halit Ergenç

Egemen
Ozan Güven

Ayşe
Aslı Enver

İlay
Birce Akalay

Eda
Nur Fettahoğlu

Süleyman
Mesut Akusta

Deniz
Beren Kasımoğulları

Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, Babil dizisinin büyük ilgi görüyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

BABİL 6. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"