comScore

Babil 11. bölüm fragmanı izle 27 Mart Cuma (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

27 Mart 2020, Cuma 23:16
Babil 11. bölüm fragmanı izle 27 Mart Cuma (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Babil dizisi 10. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 11. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 11. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV'de Babil dizisinin 10. bölümü 27 Mart Cuma gecesi ekranlara geldikten sonra Babil 11. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bablin'in son bölümünde İrfan, Eda'yı boşanmaya ikna edebilecek mi? Süleyman, İlay'ı geri kazanabilecek mi? Ayşe'nin polis kimliği açığa çıkacak mı? Babil'in gelecek haftaki bölümünü merak edenler Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 11. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Babil yeni bölüm fragmanı izle (Babil dizisi 27 Mart Cuma)


Oğlunun ameliyatı sonrası Eda ile konuşan İrfan, büyük bir itirafta bulunuyor. Para bulmak için ‘saadet zinciri' kurduğunu itiraf eden İrfan, beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. İrfan şimdi ne yapacak? İlay ise Süleyman'a artık onunla olmak istemediğini söylüyor. Süleyman şimdi ne yapacak? İrfan içinde bulunduğu durumdan kurtulabilecek mi?

Babil sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#hayatınanlamı' etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti.

 

Babil dizisi son bölüm replikleri


"Başımda çok büyük bela var!"

“Boşanmayacağız İrfan”

"Sen de bu işin içindesin!"

“Eda İrfan'ı hayatta boşamaz”

“Bütün gördüklerini unut!”

“Aşkı öldüren bir tek evlilik değil!”

“İnsanın kalbinden daha güçlü birşey yoktur!”

“Gideceksin oğlumdan paşa paşa özür dileyeceksin!”

“Kendinden çok sevdin mi?”
 

Babil dizisi 11. bölüm fragmanı Star TV


Babil dizisi 10. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 11. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil dizisi Star TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Babil 11. bölüm fragmanı izle, Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Babil dizisi her Cuma akşamı Star TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Babil dizisinin 11. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BABİL 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"