comScore

Babil 10. bölüm full tek parça izle 27 Mart Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

27 Mart 2020, Cuma 23:09
Babil 10. bölüm full tek parça izle 27 Mart Cuma (Babil yeni bölüm İZLE)

Babil dizisi 10. bölümü ile 27 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi 10. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Babil dizisinin 27 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Babil son bölümde neler yaşandı? Babil yeni bölümde İrfan'ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan'ı kaybetme korkusuyla savrulur. Kudret'in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe, Süleyman'ın karanlık işlerinin peşinde Kudret'in ayağına geliyor. Babil 10. bölüm izle, Babil yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Babil dizi 27 Mart Cuma izle (Babil yeni bölümde neler oldu?)


Süleyman, İlay'ı geri kazanmaya çalışırken İrfan'ı amansız bir tehlikenin ortasına atıyor. Kudret ile Süleyman'ın restleşmeleri gitgide kızışıyor. Ayşe'nin gizli kapaklı halleri Mert'in dikkatini çekiyor. İrfan, Eda'yı boşanmaya ikna edebilecek mi? Süleyman, İlay'ı geri kazanabilecek mi? Ayşe'nin polis kimliği açığa çıkacak mı?

Heyecan ve duygu dolu sahnelerin eksik olmadığı bölümde, usta oyuncu Halit Ergenç'de en çok konuşulanlar arasındaydı. Halit Ergenç'in her türlü ruh halini izleyiciye başarılı bir şekilde aktardığı yorumlarını yapan seyirci, beğenisini dile getirdi.


 

Babil dizisi Halit Ergenç haberleri


İrfan karakterini canlandıran usta oyuncu Halit Ergenç'i etiketleyerek yorum yapan seyirciler, beğenilerini mesajlarıyla dile getirdi. Gelen yorumlar arasında; “Ağlasa da gülse de karşıya geçiyor. Büyük oyuncu Halit Ergenç”, “Halit Ergenç, o çaresizliği ne güzel yansıttın”, “Halit Ergenç, oyunculuğuyla yine döktürüyor. Adam bu iş için yaratılmış resmen. Birebir yaşıyor.” gibi övgü dolu mesajlar yer aldı.

Babil'in geçen haftaki bölümü, AB'de %9,63 izlenme oranı ve %18,53 izlenme payıyla, 20+ABC1 kategorisinde ise %7,87 izlenme oranı ve %14,39 izlenme payıyla 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu. 
 

Babil dizisi oyuncuları (Babil künye)


İrfan
Halit Ergenç

Egemen
Ozan Güven

Ayşe
Aslı Enver

İlay
Birce Akalay

Eda
Nur Fettahoğlu

Süleyman
Mesut Akusta

Deniz
Beren Kasımoğulları

Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, Babil dizisinin büyük ilgi görüyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

BABİL 10. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"