comScore

Babil 10. bölüm fragmanı izle 20 Mart (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

20 Mart 2020, Cuma 22:57
Babil 10. bölüm fragmanı izle 20 Mart (Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Babil dizisi 9. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 10. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 10. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV'de Babil dizisinin 9. bölümü 20 Mart Cuma gecesi ekranlara geldikten sonra Babil 10. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bablin'in son bölümünde İrfan ve Egemen'in dostluğu, güven sınavından geçebilecek mi? Oğlunun hayatıyla sınanan İrfan, nasıl bir yola girecek? Babil'in gelecek haftaki bölümünü merak edenler Babil yeni bölüm fragmanı izle ve Babil 10. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Babil yeni bölüm fragmanı izle (Babil dizisi İrfan)


İrfan karakterini canlandıran usta oyuncu Halit Ergenç'in sesinden ‘Evlat Nedir' sorusunun anlatıldığı yeni, bölümde; “Evlat nedir? Evlat, herhangi bir kimsenin dünyaya getirdiği veya bakımını üstlenerek ebeveynlik yaptığı kimseye denir. Bir de hayatın anlamına... Dünyanın en güzel ve en zahmetli emeğine, her gün şükretme sebebi olan o mucizeye evlat denir. Şimdi bütün emeğim, hayatım, bütün inancım ve umudum o kapının arkasında. Oğlum soğuk bir odada yabancıların arasında, ölümle yaşam arasında tek başına, en çok yanında olmam gereken zaman da...” sözleri, izleyiciye duygu dolu anlar yaşattı.


 

Babil dizisi son gelişmeler


Babil'in geçen haftaki bölümü, AB'de %7,19 izlenme oranı ve %16,03 izlenme payıyla, 20+ABC1 kategorisinde ise %6,34 izlenme oranı ve %13,47 izlenme payıyla 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu.
Deniz'in ameliyatına saatler kala; Doktor Tahsin, Hakan'ın elinde tutsaktır. Deniz'in kaderi Hakan'ın elindeyken İrfan, oğlunun hayatını kurtarmak için ne yapacak? Ayşe, Süleyman'ın karanlık işlerini öğrenmenin peşinde tehlikeli bir yola girmişken bir yandan da Babil'de sorunlar devam eder. Egemen'in İrfan'dan habersiz Babil'e yönlendirdiği yatırımcılar Egemen'i nasıl bir sorun yumağının içine itecek. 
 

Babil dizisi 10. bölüm fragmanı Star TV


Babil dizisi 9. bölüm yayınlandıktan sonra Babil dizisi 10. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Babil dizisi Star TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Babil 10. bölüm fragmanı izle, Babil yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Babil dizisi her Cuma akşamı Star TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Babil dizisinin 10. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BABİL 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"