comScore

Babil 1. bölüm izle - Babil ilk bölüm full izle (Babil yeni dizi 17 Ocak full izle)

18 Ocak 2020, Cumartesi 00:08
Babil 1. bölüm izle - Babil ilk bölüm full izle (Babil yeni dizi 17 Ocak full izle)

Star TV'nin yeni dizisi Babil merakla beklenen ilk bölümüyle yayınlandı. Sosyal medyada büyük ilgi gören Babil dizisinin ilk bölümünü kaçıranlar için Babil dizisi ilk bölüm olan Babil 1. bölüm özeti ve Babil dizisi ilk bölüm olan Babil 1. bölümünü full tek parça izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Babil ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu gibi önemli isimleri yer aldığı Babil dizisinin ilk bölümü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve kısa sürede TT oldu. Babil dizisinin ilk bölümünü kaçıranlar için Babil dizisi 1. bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. Ayrıca yine Babil dizisini kaçıranlar için Babil dizisi 1. bölümünü izlemek için gerekli detaylar burada. 
 

Babil dizisi 1. bölüm özeti (Babil dizisi 17 Ocak Cuma ilk bölüm)


İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur.  Kapılar birer birer yüzüne kapanırken, karısı Eda'nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen'den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı Büyük aşkı İlay'ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman'ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak, ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?


Babil dizisi konusu


Babil dizisinin oyuncularından Nur Fettahoğlu, dizi ve dizideki kendi karakteri hakkında Star TV'ye yaptığı açıklamada "'Babil', çıkış yolu kolay gibi gözüken ama bir o kadar da çaresizlikle örülü, tam bir kaotik hayatların içinde var olma savaşı. Eda ise ailesine bağlı, kocasına aşık, oğlu için her şeyi göze alabilecek bir kadın. Tutkuları olan ve hayatını sürekli kontrol altında tutmaya çalışan biri. Pragmatik ama kontrol elden gitmeye başlayınca da hırslarıyla ve korkularıyla savaşıyor." ifadelerini kullandı. 
 

Babil dizisi oyuncuları


Halit Ergenç
Ozan Güven
Aslı Enver
Birce Akalay
Nur Fettahoğlu
Mesut Akusta
Beren Kasımoğulları
Yapımcı: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel

 

Babil dizisi 1. bölüm 17 Ocak Star TV İZLE


Star TV'de 1. bölümüyle ekranlara gelen ve büyük beğeni toplayn Babil dizisi ilk bölümünü kaçıranlar internet ortamında Babil 1. bölüm izle, Babil ilk bölüm izle, Babil 1. bölüm full izle, Babil 1. bölüm full tek parça izle, Babil ilk bölüm izle, Babil ilk bölüm full tek parça izle, Babil ilk bölüm tek parça donmadan izle şeklinde arama yapmaya başladı. Babil dizisi ilk bölüm olan Babil dizisi 1. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağalntıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"