comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir Transfer Haberleri: Göksel Gümüşdağ transfer açıklaması - Volkan Babacan, Edin Visca, Abdullah Avcı

31 Mayıs 2016, Salı 17:43
Başakşehir Transfer Haberleri: Göksel Gümüşdağ transfer açıklaması - Volkan Babacan, Edin Visca, Abdullah Avcı

Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı ve milli kalecileri Volkan Babacan için çıkan transfer söylentilerinin asılsız olduğunu söyledi. 

Bayrampaşa Stadı'nda katıldığı bir organizasyonda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gümüşdağ, Galatasaray'ın Abdullah Avcı için teklifte bulunduğu yönündeki iddianın hatırlatılması üzerine, "Bize gelen herhangi bir teklif yok. Böyle bir teklifin yapılması da hoş olmaz. Abdullah Avcı'nın bizimle 1 yıl daha sözleşmesi var." dedi.


Edin Visca'yı hangi kulüpler istiyor?


Gümüşdağ, Beşiktaş'ın ilgilendiği öne sürülen Volkan Babacan için siyah-beyazlı kulüpten bir teklif almadıklarını belirterek, "Volkan Babacan için Beşiktaş ya da başka bir takımdan teklif gelmedi. Fakat bana kalırsa yurt dışından teklifler olacaktır. Edin Visca'ya hem Türkiye'den hem de Premier Lig'den teklifler var." ifadelerini kullandı. 

UEFA Avrupa Ligi'ne gidecekleri için mevcut kadrolarını korumak istediklerini dile getiren Göksel Gümüşdağ, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımımızı gençleştirme konusunda çalışmalarımız var. Eren Albayrak'tan sonra Altınordu'dan genç kardeşimiz Cengiz Ünder'i de kadromuza kattık." diye konuştu. 
 

Göksel Gümüşdağ, EURO 2016 için neler dedi?


Gümüşdağ, Fransa'da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası'nda milli takıma başarı dileklerinde bulunurken, "İnşallah finale yükselip kupayı getirirler.  Milli takım iyi bir hava, iyi bir ruh yakaladı. O beraberliği sahaya da yansıtıyorlar. Umarım hepsi Avrupa Şampiyonası'nda gururumuz olur. Türkiye'ye yakışan bir başarıyla döneceklerdir. Umut ediyorum ki hazırlık maçlarındaki performans resmi maçlara da yansır ve Türkiye'nin gururu olurlar." değerlendirmesinde bulundu.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!