comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan TRT Spor muhabirine sert tepki

03 Ocak 2017, Salı 22:55
Aziz Yıldırım'dan TRT Spor muhabirine sert tepki

Aziz Yıldırım, muhabirin aktardığı bilgilerin yalan olduğunu söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile röportaj yapan TRT Spor muhabirini yalan bilgi vermekle suçladı.

Resmi siteden açıklamaya yayınlayan Aziz Yıldırım, muhabirin aktardığı gibi Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir maçına göre transfer yapacağını söylemediğini ifade etti.
İşte o açıklama:

Bu akşam TRT SPOR kanalında yayınlanan Kamp Günlüğü Programı'nda, Barış Yurduseven isimli muhabir, İstanbul Başakşehir Kulübü teknik direktörü Abdullah Avcı'ya, şahsımın takımımızın transferlerini Başakşehir maçına göre yapacağımız şeklinde bir açıklama yaptığımı belirtmiş, Abdullah Avcı da bu ifade üzerinden yorum yapmıştır.

Benim herhangi bir mecrada bu yönde bir demecim olmamıştır. Bahse konu ifade yalandır. Söz konusu muhabir, şahsım üzerinden yalan ifadeler kullanmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü transferlerini herhangi bir maça göre değil, kendi planlaması çerçevesinde yapmaktadır ve öngörülen süre içerisinde transfer çalışmaları sonlandırılacaktır. Dolayısıyla bu tür ifadeler yalandır. TRT gibi bir kurumu, yalan haber yapmamaya davet ediyorum.

Kamuoyunun bilgisine sunarım.

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)