comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Advocaat'a UEFA sözü

06 Eylül 2016, Salı 09:03
Aziz Yıldırım'dan Advocaat'a UEFA sözü

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Dick Advocat'a "UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkalım, sana bir sürprizim olacak." dediği kaydedildi. 

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nden elenilmesine rağmen Dick Advocaat'ın gelişinden sonra UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat geleceğe umutla bakıyor. 

Takvim'in haberine göre; Advocaat, Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmede Hollandalı çalıştırıcının"Biraz zamanımız var. 20-25 gün içerisinde farklı bir Fenerbahçe izleyecek herkes. Kasım'da istenen seviyede olacağız. Potansiyel var. Bizim tek amacımız lig değil. Daha önce UEFA Kupası'nı kazandım. Fenerbahçe'de de bunu başaraibliriz." dediği vurgulandı. 
AZİZ YILDIRIM'DAN ADVOCAAT'A UEFA SÖZÜ

Öte yandan Advocaat ile Aziz Yıldırım arasında yapılan görüşmede başkan Yıldırım ise "Gruptan çıkalım sana bir sürprizim olacak. Takımdaki eksikliği gidermek adına sana bir sürprizim olacak. O zaman daha büyük işler başarabiliriz." dediği kaydedildi. Advocaat ise UEFA Avrupa Ligi'ni kazanmayı hayal olarak görmediği ve başkana "Bu hayal değil. Kaliteli bir kadromuz var. Gruptan çıkarız." şeklinde yanıt verdi. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.