comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

'Aziz Yıldırım, Yargıtay kararını beklemeyebilir'

22 Şubat 2017, Çarşamba 12:42
'Aziz Yıldırım, Yargıtay kararını beklemeyebilir'

Habertürk yazarı Meriç Müldür, Aziz Yıldırım'ın Yargıtay'ın kararını beklemeden kongre kararı alabileceğini söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçların ardından başkan Aziz Yıldırım'ın Yargıtay kararını beklemeden kongreye gidebileceği öne sürüldü. Habertürk yazarı Meriç Müldür, köşe yazısında Aziz Yıldırım'ın Yargıtay'ın kararını beklemeden seçime gidebileceğini dile getirdi.
 

Meriç Müldür'ün Aziz Yıldırım için kongre iddiası


Meriç Müldür, Habertürk Gazetesi'ndeki yazısında şu ifadeleri kullandı:

Bence artık pek çok şeyin de oluru kalmadı Fenerbahçe'de. Herkes bıktı, yoruldu. En başta da Aziz Yıldırım. Defalarca söyledi. "Yargıtay kararı açıklansın kongre kararı alacağım" dedi. Bunu bile farklı farklı yönlere çekenler oldu. Hatta belli bazı çevreler Yargıtay'dan da beraat kararı çıkacağını pompaladı durdu. Nereden biliyorlarsa!! Nasıl da garanti görüyorlarsa!!
Evet Aziz Yıldırım Yargıtay'ı bekledi. Aylardır bekliyor. 4 sene oldu karar bir türlü alınmıyor. Kasımpaşa maçının olduğu gün bazı gazetecilerle sohbet ederken de kumpas davasının ilk gününde Silivri'de de bu konuya değindi.

"Ne olacaksa olsun. Olumlu ya da olumsuz ne karar çıkacaksa çıksın. Yeter ki artık açıklansın" dedi. Belki o kararın yakın zamanda çıkacağından da ümidini kesti."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)