comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: 'TV'de viski içip bana sallayanlarla hesaplaşacağım'

22 Ekim 2016, Cumartesi 12:25
Aziz Yıldırım: 'TV'de viski içip bana sallayanlarla hesaplaşacağım'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu toplantısında spor programlarına tepki gösterdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ekim ayı olağan toplantısında konuşan Aziz Yıldırım, televizyon programlarıyla ilgili olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım konuşmasında, "Alttan viski için bana sallıyorlar" dedi. 

"SOKAKTA DOLAŞAMAZSINIZ"
Kendisine hakaret edenlerle hesaplaşacağını ifade eden Aziz Yıldırım, "2-3 tane TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Adam içiyor kafayı bulmuş çıkıp televizyonda konuşuyor. Bundan sonra onları sokakta gezdirmem. Bak buradan söylüyorum. Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek! Çaycı müdür oldu, şoför müdür oldu. Şimdi bize sallıyorlar. Bakın söylüyorum gördüğüm her yerde peşlerine düşerim. 

Bundan sonra benimle uğraşanlarla hesaplaşacağım. Yargı yoluyla veya başka yollarla. Öyle pes edecek biri değilim. Bundan sonra bana sallayanlarla görüşeceğim. Öyle yani konuşarak da değil. Ben de anne baba çocuğuyum. Yargıtay kararı sonrası yüzüm varsa yine karşınıza çıkar aday olurum. Susuyorsam edebimden. Yoksa bunlar kim? Seni ayağından vuranları söyleyemedin sen. Siz kendinizi vuranları söyleyemeyecek kadar şerefsizsiniz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.