comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım soyunma odasına indi

16 Ocak 2017, Pazartesi 00:48
Aziz Yıldırım soyunma odasına indi

Takımının performansından memnun olmayan Başkan Yıldırım, soluğu soyunma odasında aldı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Adanaspor beraberliğinin yankıları sürüyor. Maçın ardından sert açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım devre arasında ise soyunma odasına indi.

NELER DEDİ?
Devreyi 2-1 geride kapatan takımının performansından memnun olmayan Başkan Yıldırım, soluğu soyunma odasında aldı.

Oldukça sinirli olan Yıldırım, futbolculara yönelik sert ifadeler kullandı. Hakemin hatalı kararlarına rağmen sonuçtan futbolcuları sorumlu tutan Yıldırım, ikinci yarı daha etkili bir oyun beklediğini ifade etti.
 

Aziz Yıldırım'ın Adanaspor maçı sonrası açıklamaları


Fenerbahçe'nin 2-2 berabere kaldığI Adanaspor maçının ardından Federasyon, hakemler ve Türk futbolunu eleştiren, karamsar bir tablo ortaya koyan Aziz Yıldırım sert de tepkilerde bulundu. 

"BÖYLE DÜZEN OLMAZ"

"Oyuncu yetişmiyor. Bizim yerli oyuncular hep kendilerini çağ atlamış gibi görüyor. Konuştuğun zaman ben iyi oynuyorum diyor. Hepsinde de mantık bu. Adanasporlu oyuncular bugün yerden kalkıyor."

"METE KALKAVAN'IN HALİ NEYDİ ÖYLE YA?"

"Konyaspor maçında Mete Kalkavan'ın hali neydi öyle ya? Sürekli tiyatro var. Bizim maçta Adanaspor kalecisi zaman geçiriyor. Hakem kararlarında istikrar olacak. Kural ne diyorsa onu yapacaksın."

"HAKEM 2-2 BİTSİN DİYE HER ŞEYİ YAPTI"

"Bütün kulüpleri toplayacaksın. Herkes fikrini söyleyecek. Çürük elma varsa temizlenecek. Yeni insanlar gelecek. Problem çözülecek. Sahaya çıkan bütün hakemlerin kafasında bir şey var. Adanaspor maçındaki hakem 2-2 bitsin diye her şeyi yaptı. Penaltı pozisyonu için hakem bizim arkadaşlarımıza görmedim demiş."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)