comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici için konuştu

28 Ocak 2017, Cumartesi 13:37
Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici için konuştu

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici transferinin perde arkasını anlattı.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici transferiyle ilgili perde arkasında yaşananları anlattı. Milli oyuncuyu transfer etmek için kendilerine teklif yapıldığını belirten Yıldırım, Beşiktaş ve Trabzonspor'u eleştirdi.

İşte Aziz Yıldırım'ın konuyla ilgili sözleri:
"MEHMET EKİCİ BİZE GELMEK İSTİYOR"

"Mehmet Ekici'yi transfer etmeyi düşünmüyorduk. Galatasaray'a gitmesini istemiyoruz, ilgilenir misiniz dediler. hocaya sorduk, beğendiğini söyledi. Aatif + 500 bin Euro para ile takası yapacaktık ama Aatif istemedi. Trabzon'a 1,75 milyon Euro önerdik. Bu arada Beşiktaş devreye girmiş. Biz almayalım diye her şeyi yaptılar.

Trabzonspor, Mehmet Ekici'yi sezon sonuna kadar ister oynatır, ister oynatmaz. Kimse karışamaz. Ama oyuncuya para cezası veriyorlar. Çocuğu sıkıştırmak için hareketler yapılıyor. Bunlar etik değil. Yok FIFA'ya gideriz, yok Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin arası açılır. Bıraksınlar bu işleri. Zaten açılmış açılacağı kadar.

Beşiktaş ile Trabzonspor arasındaki anlaşma nedir. Bunu kamuoyuna açıklasınlar. İki kulüp de SPK'ya bağlı. SPK da sormuyor."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)