comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Dursun Özbek ve Fikret Orman'dan bayram mesajı

12 Eylül 2016, Pazartesi 10:42
Aziz Yıldırım, Dursun Özbek ve Fikret Orman'dan bayram mesajı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bayram mesajı yayımladı.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kurban Bayramı dolayısıyla bayram mesajı yayımladı.

AZİZ YILDIRIM'IN BAYRAM MESAJI
"Neşe, sevinç, mutluluk ve huzur dolu bayramlar geçirmenizi dilerim. Buradan büyük Fenerbahçe taraftarının, divan kurulu, kongre ve temsilci üyelerimizin, tüm sporcularımızın, kulüp çalışanlarımızın, spor dünyamızın ve ülkemizin Kurban Bayramı'nı kutlarım."

FİKRET ORMAN'IN BAYRAM MESAJI

"Cömertliğin, dayanışmanın, kardeşliğin sergilendiği bayramlar, milli ve dini duygularımız ile inançlarımızın, örf ve adetlerimizin sergilendiği özel günlerdir. Milletimizin tek bir vücut olduğunu, karşılıklı sevgi ve saygıyla bir arada yaşamanın kıymetini sergilediği bayramda, çocukların, yetim ve öksüzlerin, hastaların özellikle gözetilmesini diliyorum. Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, tüm camiamızın, taraftarlarımızın ve halkımızın Kurban Bayramı'nı kutluyorum."

DURSUN ÖZBEK'İN BAYRAM MESAJI

"Geride bıraktığımız yaz aylarında yaşanan ve çok sayıda sivil vatandaşımızın da hayatına mâl olan darbe girişimi ile artan teröre kurban verdiğimiz şehitlerimiz, bu topraklarda birlik ve beraberlik içinde yaşamamızın önemini ve gerekliliğini bir kez daha hepimize hatırlattı.

Milli ve dini bayramlarımız, karşılıklı sevgi ve saygı ortamının oluşmasının en önemli harçlarından biridir. Bu özel günler kırgınlıkları, küskünlükleri, ayrılıkları unutturan günlerdir.

Bu vesileyle yarın başlayacak olan Kurban Bayramı'nın ülkemizde huzurun tesis edilmesine vesile olmasını, birlik sağlık, sevgi getirmesini diler, tüm ulusumuzun ve İslam âleminin Kurban Bayramı'nı kutlarım."

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.