comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

'Aziz Yıldırım babasının çiftliği gibi yönetiyor'

19 Ekim 2016, Çarşamba 13:37
'Aziz Yıldırım babasının çiftliği gibi yönetiyor'

"Şu anda Fenerbahçe Kulübü'nün adı Yıldırım-Spor Fenerbahçe A.Ş... Aziz Yıldırım kardeşiyle beraber bu kulübü babasının çiftliği gibi idare etmektedir. Hiç kimse kulübün hesaplarını bilmemektedir."

FutbolArena - Erman Toroğlu, “Yıldırım-Spor Fenerbahçe A.Ş” başlıklı yazısında “18 yılda yatırılan paralar, kazanılan şampiyonluklar, yapılan işler eğer başarılıysa Yıldırım-spor A.Ş. devam etmeli yoksa gitmeli” dedi. 

Erman Toroğlu, “Yıldırım-Spor Fenerbahçe A.Ş... Aziz Yıldırım kardeşiyle beraber bu kulübü babasının çiftliği gibi idare etmektedir. Hiç kimse kulübün hesaplarını bilmemektedir” diye yazdı. 

Toroğlu, Sabah Gazetesi'ndeki yazısında Aziz Yıldırım eğer başarılıysa kalsın dedi ve şunları yazdı: 

“Artık Fenerbahçe'nin bir seçim yapma zamanı. Yoksa Advocaat gelmiş, Pereira gitmiş... Bunların hepsi hikaye. Fenerbahçe çeyrek finali kimle oynadıydı? Zico ile aynen yarı finali oynayan Aykut gibi. Neredeler? Arkadaşlar bakınız, varsa yoksa Yıldırım-Spor Fenerbahçe A.Ş. 18 yıldır abi-kardeş Fenerbahçe'yi yönetiyorlar. Bu 18 yılda yatırılan paralar, kazanılan şampiyonluklar, yapılan işler eğer başarılıysa Yıldırım-spor A.Ş. devam etmeli yoksa gitmeli.”

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.