comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Advocaat kararını açıkladı!

10 Şubat 2017, Cuma 11:03
Aziz Yıldırım, Advocaat kararını açıkladı!

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör Dick Advocaat bir görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, FB TV'de yaptığı açıklamada Teknik Direktör Dick Advocaat'a yeni sözleşme teklif ettiklerini söylemişti.

Hürriyet Gazetesindeki habere göre, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktörü Dick Advocaat'ı kulübe çağırarak Emenike ve Van Der Wiel'in affedilme konusunu görüştükten sonra Hollandalı çalıştırıcıya sözleşme teklifi etti.

Aziz Yıldırım yapılan görüşmede, “İleride neler yapmamız gerektiğini şimdiden düşünmek gerek. Sizden çok memnunuz ve devam etmek istiyoruz” dedi.

Bu istek üzerine Hollandalı çalışırıcı Dick Advocaat “Ben Fenerbahçe'de çok mutluyum. Burayı gerçekten çok seviyorum. Gelecek yıl kalıp kalmayacağımı ise düşünmem gerek. Kararımı size kısa zamanda bildireceğim.” dediği öğrenildi.


Fenerbahçe, Dick Advocaat'a yeni sözleşme önerdi


Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ı eleyen Fenerbahçe'de yönetim Teknik Direktör Dick Advocaat ile sözleşme yenileme kararı aldı. 

Kayserispor karşılaşmasında aldığı ağır yenilği sonucunda basında gönderilmesi gündeme gelen Dick Advocaat Fenerbahçe yönetiminden yeni sözleşme teklifi aldı.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, FB TV'de yaptığı canlı yayında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Teknik Direktör Advocaat'a 1 yıllık sözleşme teklif ettiğini söyledi.

Şekip Mosturoğlu, Hollandalı Teknik Adam Dick Advocaat'ın Başkan Aziz Yıldırım'ın bu teklifine biraz düşünmek için süre istediğini belirtti.

 

 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)